Aby wejść i rozpocząć przygodę w Wydarzeniu Nawigator Westeros w grze Game of Thrones: Winter is Coming, udaj się na przystań obok latarni po prawej stronie Ambasady. Kliknij na statek z czerwonymi żaglami.


Nie możesz zdecydować się na eksplorację zwykłym (Normalna) lub egzotycznym (Legendarny) szlakiem? Różnica jest zarówno tutaj w koszcie eksploracji (ilości zużywanych kompasów) jak i w ilości nagród, oczywiście w trybie Legendarnym nagrody są pokaźniejsze. Eksploracja zwykłym szlakiem zużywa 1 kompas, zaś eksploracja szlakiem egzotycznym aż 10 kompasów.

Potencjalne nagrody można obejrzeć klikając listę nagród. Nagrody za eksplorację Legendarne są lepsze od tych w Normalnej. Udaj się na eksplorację zwykłym szlakiem 10 razy, aby odkryć Wyspę Skarbów.


Otrzymasz tam szansę na zdobycie monet eksploracyjnych lub na odkrycie diamentowej jaskini.


Wyprawa szlakiem Legendarnym powtórzona 10 razy pomoże odkryć Egzotyczną Wyspę Skarbów. Otrzymasz tam szansę na zdobycia mnóstwa monet eksploracyjnych lub na odkrycie egzotycznej diamentowe jaskini.

W diamentowej jaskini za każdym krokiem wygrywasz pewną liczbę diamentów z ogólnej puli, którą widać w prawym dolnym rogu ekranu wydarzenia Nawigator Westeros. Liczba prób eksploracji diamentowej jaskini jest losowa, po wyczerpaniu prób opuszczasz ją i wracasz na szlak.

Gracze na twoim serwerze korzystają z tej samej puli diamentów w diamentowej jaskini. Każda eksploracja zwiększa pulę o losową liczbę diamentów.

Eksploracja daje szansę na przyznanie ci Błogosławieństwa Siedmiu, które przyznaje dodatkową próbę eksploracji za darmo, bez zużywania kompasów.

Zdobyte podczas wydarzenia monety eksploracyjne znikają po zakończeniu wydarzenia, tak więc nie ważne ile ich masz wydaj je na co możesz zanim wrota Nawigator Westeros zamkną się i stracisz monety.

Monety eksploracyjne można wydać w Tyrosh, klikając na ikonę w górnej, prawej części ekranu. Pod sklepem Tyrosh znajduje się także kolejna ikona „Przełom w żegludze” gdzie możesz odebrać nagrody za wydane w trakcie wydarzenia kompasy, w dużej części dostaniesz także kilka dodatkowych kompasów na dalszą eksplorację.


Gry podobne