W kolejnym poradniku do Food Battle postaram się odpowiedzieć na pytanie „Jak zdobywać za darmo kryształy i monety?”, więc jeśli interesuje was to, to zapraszam do zapoznania się z naszymi wskazówkami, które usprawnią całą zabawę na Androidzie czy iOS.

Jak wiecie, w grze mamy wspomniane wyżej dwie waluty, gdzie monety są głównym środkiem płatniczym w grze i używamy ich wtedy, gdy chcemy zdobyć na przykład nową broń. Niestety same ubrania dostępne są jedynie za kryształy, które są walutą premium i o wiele ciężej, darmowymi metodami, można je zdobywać. Ale jak zawsze jest kilka wyjątków od reguły, więc zapraszam do zapoznania się z naszymi wskazówkami.


Jak zdobywać za darmo monety?

Aby zdobyć więcej monet, kompletnie za darmo, wejdź do dowolnego etapu i zacznij po prostu grać. Nawet powtarzając wcześniej ukończone poziomy możemy zdobyć spore ilości tejże waluty. Zasady jest prosta, im dłuższy jest etap tym więcej monet można z niego wyciągnąć. Jeśli utkniemy na jakimś poziomie to warto skupić się na tych wcześniej ukończonych, aby zarobić więcej i dokonać stosownych ulepszeń, które w przyszłości pomogą nam przejść problematyczne poziomy.

food battle 1

Pamiętajcie, aby wyciągnąć maksymalne profity z poziomu musimy zabijać jak największe ilości wrogów. Gdy trafi nam się większa grupa przeciwników najlepiej jest sprawić, aby zaczęli atakować sami siebie, jednym słowem niech walczą ze sobą. Zacznijcie biegać wokół przeciwników tak, aby mogli zebrać się w grupę, następnie wejdźcie w sam środek grupki przeciwników i rozpocznijcie atak. Oni atakując was również uderzają inne stwory, jednym słowem ranią swoich sojuszników co załatwia poniekąd całą sprawę za nas. Im więcej padnie potworów tym więcej monet wyląduje na naszych kontach.


Innym sposobem na zwiększenie ilości monet jakie wyciągamy z każdego etapy Food Battle jest ścinanie krzaków, krzewów czy jak je tam nazwiecie. Niekiedy usuwanie ich przynosi więcej monet niż zabijanie potworów, a co najważniejsze – krzaki się regenerują z czasem i tym samym mamy nieograniczone źródło nowych monet, nawet jak będziemy powracać do starych poziomów co pewien czas. Niekiedy zdobędziemy drewniane skrzynie ze skarbami, otwierajcie każdą z nich, gdyż tam zawsze znajdują się pokaźne ilości monet.

Jak zdobywać więcej kryształów?

Więcej darmowych kryształów możemy zdobyć przechodząc nowe etapy w Food Battle. Powtarzając te starsze jest nikłe prawdopodobieństwo, że zdobędziemy cokolwiek więcej, choć na tych levelach z bossami zawsze wypada ich spora ilość. Za każdym razem jak powtarzamy Big Ass Donut to wypadnie nam co najmniej jeden kryształ, niekiedy dwa lub trzy, ale zawsze coś i pamiętajcie, że musicie ukończyć poziom. Powtarzając poziomy z bossami możemy natłuc pokaźną ilość diamentów, ale to wymaga czasu.

To by było na tyle, jeśli macie jakieś sugestie albo znacie inne metody na zdobywanie kryształów i diamentów w Food Battle to dajcie znać o sobie w komentarzach, wtedy będziemy rozbudowywać nasz poradnik o nowe wskazówki.Gry podobne