Flirt Planet jest dynamiczną gra MMORPG 3D, którą zaprojektowano z myślą o tych, którzy nie potrafią nawiązać choćby najprostszego flirtu. Zostaną tutaj nam zademonstrowane pomocne techniki, które ułatwią nam nawiązywanie nowych kontaktów i nie tylko w wirtualnym życiu. W grze Flirt Planet wcielamy się w członka ekspedycji naukowej, która poszukuje potężnego źródła energii w galaktyce L.O.V.E (Living Organism’s Volatile Emotions). Kiedy docieramy do celu pozostali członkowie wyprawy wybierają właśnie Naszą Postać jako idealnego przedstawiciela i obiekt do dalszych testów, przyjmujemy ludzką formą i próbujemy nawiązać emocjonalne kontakty z ludźmi żyjącymi w 21-szym wieku. Po urządzeniu się w opuszczonym apartamencie na Ziemi musimy zacząć flirtować z lokalnymi mieszkańcami i zacząć zbierać H.U.G.S. (Happiness Units Gathered and Stored), aby później wysyłać to na planetę matkę.

fp 1


Kiedy tylko osiedlimy się na dobre na Ziemi w grze Flirt Planet, główny pilot i jego zastępca przejmują rolę doradców w naszej misji. Spędzili oni mnóstwo czasu na studiowaniu ludzki interakcji, więc będą nam zawsze służyli radą opierając się na swoich obserwacjach. Kiedy poczujemy, że jesteśmy w kropce i nie będziemy mieli pojęcia co robić dalej to rozmowa z Doradcami może postawić nas na nogi.

Recenzja gry Flirt Planet

Całą grę Flirt Planet rozpoczynamy w oparciu na podstawowe dane pobierane z naszego profilu na Facebooku. Pobrane zostaną takie dane jak nasza płeć i data urodzenia, ale później wszystko możemy i tak edytować i zmienić tak jak nam się to tylko podoba. Możemy wprowadzić dowolne imię i nazwisko dla naszej postaci, albo po prostu użyć przycisku Auto Name, a losowe imię zostanie nam przyznane. Następnie możemy dobrać odpowiednie cechy do naszego wyglądu, ale również wygląd naszej postaci może zostać wygenerowany automatycznie.

fp 2


Cała nasza zabawa w przeglądarkowej grze Flirt Planet rozpoczyna się na dachu apartamentu, na którym wylądował nasz statek kosmiczny. Klikając na Doradcę możemy z nim porozmawiać, powiem nam co dalej… Celem gry jest w sumie prowadzenie zabawnych rozmów z ludźmi z okolicznego miasta, a także musimy z nimi flirtować. W trakcie naszego rozwoju zostaną nam odblokowywane nowe funkcje, cele i możliwości, a nawet możemy przystępować do wielu misji, zadań etc. Na pewno nie będziemy się tutaj nudzić, gdyż opisywana aplikacja dzieli się na wiele płaszczyzn. Pierwszą z nich jest Dostosowywanie – możemy tu zmieniać wygląd postaci, jej ubrania, dokupywać akcesoria, zmieniać styl włosów, a także można zakupić nowe meble i dekoracje do naszego apartamentu. Nasz wygląd jest istotny w całej rozgrywce, wpływa pozytywnie albo negatywnie na nasze stosunki z innymi ludźmi. Im lepiej wyglądamy, jesteśmy atrakcyjniejsi tym więcej zdobywamy tzw. H.U.G.S. Warto także zwrócić uwagę na dostosowanie naszego ubrania do danej okazji i miejsca. Jeśli chodzi o ulepszanie wyglądu naszego apartamentu to te czynności zwiększają nasze szansę na udaną randkę, gdy cześć randki odbywa się właśnie w naszym domu.

fp 4

W grze Flirt Planet nasi Doradcy przekażą nam wiele ciekawych zadań jakich będziemy się mogli podejmować. Kilka naszych pierwszych questów posłużą za mini tutorial, gdzie poznamy podstawowe elementy i mechanikę rządzącą całą zabawą. Nauczymy się jak kontaktować się z innymi itp. Za prawidłowo ukończone zadanie oczywiście otrzymany adekwatną ilość doświadczenia. Zaimplementowano także tutaj system Odznaczeń, powtarzając określone czynności zdobywamy w tym wprawę, perfekcję itp. Każde odznaczenie ma cztery stopnie (Brąz, Srebro, Złoto i Platyna), a każdy tak zdobyty poziom nagradza nas Flirtanium, rzadką i cenną waluta (premium).


W niektórych sytuacjach podobnie jak w grze na nk Awataria, będziemy mogli wymieniać się numerami telefonów z innymi osobami, co pozwoli nam na kontaktowanie się z nimi, a co za tym idzie będzie okazja do zaproszenia konkretnej osoby na randkę. Do wyboru otrzymujemy różne lokacje w grze, oczywiście w celach randkowych, a w miarę zdobywania większej ilości doświadczenia odblokujemy możliwości umawiania się w popularnych miejscach poza miastem.

fp 3

Omawiana dziś aplikacja na Facebooku Flirt Planet poniekąd naprowadzi nas na właściwą ścieżkę jeśli chodzi o komunikację międzyludzką. Warto, aby grą zainteresowały się osoby nieśmiałe, takie, które nie radzą sobie zbyt dobrze z nawiązywaniem nowych kontaktów.


Gry podobne