Perły i monety to dwie najważniejsze waluty w grze Fishing Clash, które można kupić za realne pieniądze, ale także podczas zabawy przekonacie się, że istnieje mnóstwo sposobów na zdobywanie ich całkowicie za darmo.

Dzisiejszy poradnik pokaże Wam dokładnie obecnie znane mi metody na zdobywanie pereł i monet całkowicie za darmo, darmowymi metodami.


Jak zdobyć perły za darmo?

Perły w grze Fishing Clash możemy zdobywać za darmo z paczek jak i odkrywając kolejne osiągnięcia. O rzeczach jakie musicie wykonać, aby zdobyć Osiągnięcia, przeczytacie na liście wszystkich osiągnięć, a także znajdziecie tam dokładne informacje na temat nagród jakie za nie możecie otrzymać.

Jak zdobyć perły za darmo?

Perły w grze są niezbędne jeśli zechcemy kupić bonusy, bądź szybciej otworzyć czasowe paczki. Dodatkowo będą potrzebne przy próbach zmian bonusów wędki jak i ulepszenia samych wędek. Za perły kupimy także monety i paczki w sklepie gry.


Jak zdobyć monety za darmo?

Monety w grze możemy zdobywać na wiele sposobów, np. po prostu łowiąc ryby. Każdego dnia za pierwsze 50 złowionych ryb otrzymujemy monety. Dodatkowo można je zdobywać uczestnicząc w pojedynkach (monety otrzymamy za 15 wygranych pojedynków każdego dnia) czy mistrzostwach. Znajdziemy je również w paczkach.

Jak zdobyć monety za darmo?

Monety używane są do zwiększania poziomu błystek, ale musimy oczywiście najpierw zebrać odpowiednią ilość punktów. Kupimy także za nie błyski w sklepie.


Teraz już wiecie w jaki sposób można zdobyć za darmo monety i perły w Fishing Clash. Jeśli znacie inne sposoby na ich zdobywanie to podzielcie się nimi w komentarzu pod artykułem.


Gry podobne