Epoka Jutra to nowa era w dziejach gry Forge of Empires, która wejdzie na serwery już 21 kwietnia 2015 roku, czyli w najbliższy wtorek. Czas na wszechobecny monitoring na ulicach naszych miast, czas na telewizję, która nie zawsze przekazuje prawdę, czas na nowoczesność.

Nawigacja:


Tak czy inaczej macie jeszcze kilka dni, aby przygotować się do nowej rzeczywistości, a sama Epoka Jutra to nie tylko czas inwigilacji, ale również czas na wykonanie ponad 70-ciu nowych zadań, dzięki którym przemierzymy niemalże cały kontynent. W trakcie podróży trafimy na najgroźniejszych w dziejach gry przeciwników, czyli Mirandę Dolores Feroz, kochającego łapówki komendanta Viroza jak i chciwego biznesmena Pietro Escovara.

Mało tego, teraz będziemy mogli pomóc Rinbinowi odkryć tajemnicę drukarek 3D, zobaczyć po co stworzono kondensator przepływu jak i wiele innych wynalazków, które na zawsze odmieniły dzieje ludzkości. To wszystko dostaniemy w 58-śmiu zadaniach, które można pominąć, ale najlepiej jest je po prostu wykonać. 11 zadań będzie się powtarzało każdego dnia.

Oczywiście nowe epoka to nowe budynki, a także produkcja dronów, domy modułowe jak i nowe towary, których w sumie pojawi się pięć. Nie zabraknie także kolejnej perły architektury, czyli Dynamic Tower. Będą kolejne technologie do zbadania jak i pojawią się kolejne funkcje dla naszej zbrojeniówki, będą również miejskie pola walki, gdzie spotkamy zupełnie nieznane dotąd przeszkody. Miejskie pola walki to dobry czas, aby użyć potęgi czołgów z technologią stealth, ale sądzę że najlepiej sprawdzą się na wzgórzach czy równinach, gdzie praktycznie nie będziemy mieli szans ich dostrzec w porę. Jeśli nie będzie już żadnej nadziei na wygraną to możemy skorzystać z jednostek Ultra AP, które sprowadzą armagedon na armię przeciwnika, a jeśli i to będzie niewystarczające to warto wykorzystać dalekosiężne i samobieżne działa oparte o działanie mikrofali, które na pewno podgrzeją atmosferę na polu walki.


Towary za pomoc

Podczas pomocy, gdy wspieramy jakikolwiek budynek to mamy szansę na zdobycie losowego towaru wpisującego się idealnie do obecnej epoki, ale jest ograniczenie na ilość takich towarów jakie można zdobyć w ciągu 24h, głównie zależy ono od poziomu Perły. Nie można nie wspomnieć także o tym, że Dynamic Tower, wieża o której wcześniej wspomniałem, będzie produkowała zaopatrzenie.

Dynamic Tower

Nowe funkcje dla wojska

Wraz z nową epoką w Forge of Empires pojawią się także kolejne umiejętności do nich przypisane. Wspomniałem także wcześniej o samobieżnych działach mikrofalowych, które atakując dany cel zmniejszą jego atak o 1/5.


Miejskie pola walki

Tym razem nie będziemy się bili jedynie na równinach i pustych polach, przeniesiemy się także do środka samego miasta, to właśnie oferują nam nowe miejskie pola walki. Tym samym zapomnijcie o starych strategiach, które tutaj będą z pewnością bezwartościowe.

Zmiany w gildiach

Tym razem po 21 kwietnia, aby dołączyć bądź utworzyć Gildie będziemy musieli zbadać technologię zwaną „Kowalstwo”.

Zmiany w gildiach

Jeśli jesteśmy twórcami gildii to możemy zdecydować o tym w jaki sposób będą mogli inni do nich Prócz powyższych zmian naprawione zostaną błędy zgłaszane przez użytkowników w ostatnich tygodniach. Czas najwyższy powrócić do zabawy, sprawdzić do do Forge of Empires przyniesie Epoka Jutra.


Gry podobne