Ten poradnik ma graczom Pet Party pomóc w zarządzaniu nieruchomościami. Najlepiej zacznijmy od wejścia w posiadanie pustej działki. Puste działki na ulicy Handlowej można na początku dostać za darmo. Jeżeli w ciągu 24 godzin nikt inny nie złoży (wyższej) oferty, będzie ona należała do Ciebie! Prawda, że super? Informacje o osobie posiadającej dom są pokazywane na działce. Gdy będziesz w przyszłości ją zmieniać, nie będzie to miało wpływu na Twoje Gwiazdki Plinga.

Uwaga: jeżeli ktoś przebije Twoją ofertę, system natychmiast zwróci Ci Szafiry!


Jak poprawnie zarządzać działką po jej zakupie.

  1. Jeżeli posiadasz działkę z prestiżem i w dobrym położeniu, możesz ją nie tylko sprzedać z zyskiem, ale także otrzymywać pochwały od znajomych.
  2. Jeżeli znajomi będą chcieli kupić Twoją działkę za wyższą cenę, to zyski zatrzymasz dla siebie! Każdy gracz może posiadać tylko jedną działkę! Jeżeli chcesz nową, to poprzednią możesz sprzedać znajomemu, lub oddać systemowi po zaniżonej cenie.

petparty.d2a585a3ff760311fe593f8c39577225c5339515

 

Przepisy przejmowania działek.

Możesz przejąć działkę jeżeli jeszcze żadnej nie posiadasz. Od momentu wysłania oferty kupna, osoba aktualnie ją posiadająca ma 3 dni na udzielenie Tobie odpowiedzi czy ofertę przyjmuje, czy odrzuca. W przeciwnym przypadku działka zostanie Tobie automatycznie sprzedana. Jeżeli ktoś złoży ofertę kupna opiewającą na sumę minimum dwukrotnie wyższą od początkowej wartości działki, posiadacz działki musi w ciągu 3 dni zdecydować, czy ją sprzeda, czy też zapłaci zaoferowaną cenę. W przeciwnym przypadku, działka zostanie automatycznie sprzedana. Jeżeli się nie logujesz 48 godzin, musisz posprzątać swój dom. Jeżeli Cię nie ma aż 15 dni, domek ulegnie poważnym uszkodzeniom i będzie go trzeba wyremontować!


Jeżeli nie wyremontujesz go w przewidzianym czasie, działka zostanie zwrócona do systemu i inni gracze będą mogli ją nabyć.


Gry podobne