Pet Party jest grą na przeglądarkę dostępną na portalu społecznościowym Nasza Klasa. W grze możemy adoptować własnego zwierzaka, wybieramy swoje ulubione zwierzątko. Na start mamy do dyspozycji dwa tysiące złotych monet, które możemy zainwestować w peta, bądź dokupić specjalne opcje. Możemy nadać własne imię dla peta, dostosować jego wygląd czy też płeć.

Opis gry Pet Party

W tym celu wybieramy się do salonu piękności, w którym dobieramy nową tożsamość, potem kolor zwierzątka, kształt oczu oraz wszelkie inne elementy wyglądu. Gdy nie mamy swojej własnej koncepcji, możemy kliknąć „przypadkowy wygląd”, a system sam wybierze dowolną stylizację naszego pupila. Dbanie o wygląd to nie jedyna czynność, której możemy poddać swojego zwierzaka. Inną dostępną opcją jest na przykład karmienie. Jeszcze inną jest urządzenie pupilowi jego własnego miejsca zamieszkania.


W zależności od tego, ile mamy złotych monet na swoim koncie dobieramy poszczególne sprzęty składające się na wyposażenie mieszkania, a także inne niezbędne produkty, na przykład środki czystości albo sprzęty codziennego użytku. Poruszanie się po całym terenie, który może odwiedzać nasz pupil zapewniają ruchy myszką i klikanie w strzałki na planszy gry. O tym, jak skutecznie dbamy o swoje zwierzątko informuje nas indeks z poszczególnymi wartościami – poziomem zadowolenia, zdrowia i czystości. Ich wartość określana jest za pomocą procentów, a my musimy tak planować swoją aktywność podczas gry, by te wskaźniki jak najbardziej zbliżały się do stu procent.

O wszelkich działaniach, jakie są zalecane podczas gry Pet Party informują nas otrzymywane na bieżąco wiadomości. Żeby przeczytać taką wiadomość, wystarczy tylko kliknąć na kopertę, a na ekranie pojawi się stosowny komunikat.


Gry podobne