Najważniejsze pytanie, jakie zadają sobie wszyscy nowi gracze w grze Legends of Honor: “czy warto ulepszyć te jednostki?”. Oto przewodnik na bazie moich osobistych doświadczeń z gry. Oczywiście zachęcamy do dodania własnych porad w komentarzach.

Uzbrojony chłop jest tym, co uważam za mięso armatnie w całej grze. Jednak jeśli miałby osiągać podobne statystyki co Topornik trzeba by było go ulepszyć do 30-ego poziomu. Więc czy warto je ulepszać? Szkoda surowców moim zdaniem.

Następnie mamy nasze właściwe jednostki 1 poziomu, Topornik, Strzelec i Jeździec. Tanie i szybkie do treningu, są podstawą naszych armii we wczesnej fazie gry. W fazach średniej gry i później są idealne do rabowania barbarzyńców, ponieważ łatwo i tanio można odnowić ich szeregi. Patrząc na ich ulepszenia to nawet przy 30-tym poziomie nawet nie umywają się do jednostek z poziomu drugiego. Można dodać im po dwa, maksymalnie trzy poziomy ulepszeń, ale na tym bym poprzestał, szkoda monet.

Jednostki poziomu 2 to Zbrojny, Łucznik i Rycerz. Po ich odblokowaniu można uznać, że poziom 1 staje się przestarzały. Są wszechstronne i potężne, a będziesz z nich korzystać podczas ataków przeciwko innym graczom. Możesz łatwo je odblokować. Jak w przypadku jednostek pierwszego poziomu, te z drugiego nawet na 30 lvl ulepszeń nie umywają się do jednostek z poziomu trzeciego. Dlatego zdecydowanie polecam inwestowanie w ich ulepszenia.

Następnie mamy Szermierza z 3 poziomu, Silnego Łucznika i Feudalnego Rycerza. Każdy, kto ich używa, powie ci, że to prawdziwa potęga. Nawet podstawowa jednostka jest silniejsza niż 30-ty poziom jednostek z serii 2. Są one dostępne w bardzo późnym etapie gry, są drogie i wymagają długiego czasu na rekrutację. Poleciłbym ulepszenie jednostek z poziomu 2 w pierwszej kolejności, jeśli możesz sobie na to pozwolić dopóki nie spełnisz wymogów na trójkę.

WARTO ZOBACZYĆ  Statystyki Miskritów Ziemi z Sunfall Kingdom

Nie biorę pod uwagę pozostałych serii jednostek tylko ze względu na to, że trzeba nie sporo wydać prawdziwej kasy, a nie każdy sobie może na to pozwolić.