Gra na nk Czarodziejski Las jest zupełną nowością na rodzimym portalu społecznościowym. Gra jest dostępna bezpośrednio na przeglądarkę, a fabułę osadzono w tytułowym magicznym lesie. Wyobraź sobie, że spacerując po lesie nagle każdo drzewo chce Cię złapać, jest wrogo nastawione. Czy to nie dziwne, że drzewa polują na ludzi? Co się za tym kryje? Naszym zadaniem jest rozwikłanie tejże tajemnicy, po wejściu do magicznego lasu znajdziemy się w barwnym świecie fantasy. Gra Czarodziejski Las została opracowana przez studio Pandra, a my w niej mamy okazję zostać zbawicielem wszystkich mieszkańców lasy, odbudować wioskę z pozostałych zgliszczy i chronić wszystko i wszystkich przed wpływem złego czarodzieja, którego czarna magia dosięgnie nas na każdym kroku.

Na samym starcie wybieramy płeć i mamy tam niewielkie opcje dostosowywania postaci, choć pewnie wiele dziewczyn wybierze ten tytuł to wcale mnie nie zdziwi jak i chłopcy zechcą przeżyć nowe przygody w Czarodziejskim Lesie.


gra na nk czarodziejski las 001

Jak można się było spodziewać to w grze Czarodziejski Las czekają nas również elementy znane z gier farmerskich, nasi mieszkańcy muszą się czymś odżywiać, więc na początek będziemy uprawiać truskawki. Każda czynność jak zbieranie upraw, sadzenie czy walka ze sługusami czarnoksiężnika wymaga od nas określonej ilości energii, ale na szczęście odnawia się ona. W grze mamy kilka ważnych elementów jak złoto, które dostajemy losowo za wykonywane akcje. Czarodziejskie liście są walutą premium, zdobywamy za każdym poziomem po jednej sztuce, a za nie zakupimy najlepsze zaklęcia magiczne, którymi władając pokonamy mroczne moce. Podobnie jak w grze Leśna Przygoda posiadając odpowiednią ilość żywności możemy łatwo odnawiać naszą energię. Jednak oprócz tego będziemy potrzebować inne przedmioty, większość z nich uzyskamy z budynków, jak na przykład z chałup co pewien czas uzyskamy określoną ilość złotych monet, ze studnio otrzymamy wodę, ale już te droższe i te lepsze dostarczą nam oprócz złota także Szamańskie Zioła, które potrzebne są do zaklęć magicznych.

gra na nk czarodziejski las 002


Gra Czarodziejski Las posiada także inne budynki, a to co mi się podoba najbardziej to fakt, że nie wymagany jest od nas określony poziom, a tylko wykonanie danych zadań, dla jednych jest to utrudnienie, ale dla mnie to po prostu miłe urozmaicenie. Jeśli chodzi o rośliny to każda z nich rośnie określony czas i daje nam różną ilość złota i doświadczenia, ale losowo oczywiście wypadają nam różne przedmioty. Wszystko co zebraliśmy widzimy w naszym kufrze, zazwyczaj będziemy ich potrzebować do różnego rodzaju zadań, ale również podczas prób ukończenia budynków.

gra na nk czarodziejski las 003

W grze Czarodziejski Las na nk są także różne inne możliwości zdobywania zasobów, drewno dostaniemy za ścinanie drzew, kryształy także znajdziemy na górkach, kamień dostaniemy z eksploracji właśnie kamienia. Jeśli zabraknie nam miejsca to za Magiczne Liście i za Złote Monety możemy powiększyć nasze tereny, niby wydaje się proste, ale w dalszych etapach może być trudno, no ale z drugiej stronie nie może być za łatwo.


W sumie nie ma tutaj nic więcej co można by było opisywać, gra Czarodziejski Las ma kolorową i przyjemną grafikę, płynne animacje i jako jedna z nielicznych nie przycina się po pewnym czasie. Jest to z pewnością miła alternatywa dla płci pięknej jak i chłopców, oczywiście żaden facet nie przyzna się oficjalnie, że w to gra, ale wiem, że już grają. Gorąco polecam.  


Gry podobne