Leśna przygoda to gra MMO dostępna poprzez portal społecznościowy Nasza Klasa. Jest to jedna z nowszych gier na portalu, obecnie trwają jej testy, ale z tego co zauważyłem jest w pełni grywalna z małymi problemami z połączeniem.

Jest to typowa gra farmerska, wcielamy się w postać prehistorycznego farmera/dzikusa i rozpoczynamy zabawę na zalesionym i pełnym chwastów polu.


Opis gry Leśna Przygoda

Coraz więcej widzę gier w stylu Wolni Farmerzy i tak naprawdę zmienioną grafiką wydawcy chcą osiągnąć dodatkowe korzyści. Jednak co mamy w Leśnych przygodach? Sadzimy roślinki, hodujemy zwierzęta jednak jest pewna różnica w porównaniu do innych produktów tego typu. Podczas sadzenia musimy tak zaplanować to co sadzimy, aby starczyło nam energii aby o danej godzinie pozbierać nasze dobra, a także należy ustalać czas abyśmy mogli być dostępni gdy rośliny dojrzeją. Bowiem po pewnym czasie rośliny więdną, a my z takich resztek dostaniemy tylko połowę tego co zainwestowaliśmy. Ale z pomocą mogą przyjść nam przyjaciele z portalu Nasza Klasa, którzy jeśli grają w tą grę to mogą nas odwiedzić i odratować nasze rośliny. Tak samo my możemy odwiedzać znajomych i pomagać im zbierać plony, podlewać rośliny czy karmić zwierzęta.

Wracając do zwierząt, nie wystarczy ich nakarmić, ale musimy hodować i karmić je przez dłuższy czas aby był z nich jakiś zysk. Pamiętajmy, że każdy punkt energii odnawia nam się do 5 min, jednak jeśli odwiedzamy kogoś to dostajemy czasem ciekawe bonusy. Inną ciekawą rzeczą jest atakowanie naszego ogrodu przez zwierzęta, takie jak : niedźwiedź, lis czy wąż. Możemy je podbić i przegonić, jednak i to pobiera nam potrzebną energię.

A właśnie bym zapomniał, jeśli wykonamy pewne zadania to możemy dostać bonus doświadczenia, czy też możemy zdobyć własną żonę ;p Oby tego prawdziwe żony nie widziały.


Ogólnie gra warta polecenia, więc zapraszam wszystkich.


Gry podobne