Studio Traveling Pixel Games odnosi kolejne sukcesy na rynku gier casualowych i tym razem startuje z nowym tytułem w stylu bubble (popularnych kulek) – Bubble Cat Adventures. Gra już teraz dostępna jest na portalu Facebook i szybko wspięła się na wyżyny w rankingu MAU (Ilość aktywnych użytkowników w ciągu miesiąca). Na obecną chwilę ta liczba skoczyła z 75 000 graczy to 336 000 i to w ciągu jednego miesiąca. Imponujący wynik jak na nowy tytuł.

Bubble Cat Adventures prezentuje Nam piękną historię niespełnionej miłości, niespełnionej bo ukochana tytułowego kota (w którego wciela się gracz) zaginęła i jego zadaniem jest ponownie połączyć się z nią, a do celu skutecznie popycha go bezgraniczna miłość do ukochanej kocicy.


Każdy poziom w grze to nowa plansza, plansza wypełniona kolorowymi kulkami, a my sterując kotem musimy strzelać do nich tak, aby kolorystycznie dopasowywać grupy. Zresztą zasadę i mechanikę podobnych gier poznaliśmy już w wielu tytułach jak choćby w Bubble Witch Saga. Jednak niekoniecznie musimy oczyszczać całą planszę, aby odnieść tutaj zwycięstwo. Zasada jest taka, że najwyższa linia, ostatnia musi mieć określoną liczbę pól wolnych od kulek.

Bubble Cat Adventures

 


Na każdy poziomie w Bubble Cat Adventures możemy zdobyć maksymalnie trzy gwiazdy, ich ilość zależy od liczby uzyskanych punktów uzyskanych w trakcie gry. Po ukończeniu poziomu możemy swoje wyniki porównywać z wynikami znajomych z Facebooka i jeśli zdobyta pozycja Nas nie satysfakcjonuje to zawsze istnieje możliwość zagrania na danym levelu jeszcze raz. Jednak z biegiem czasu gra staje się trudniejsza, ułożenie kolorowych kulek bardziej złożone, przez co bez zmuszania będziecie powtarzać rundy aż do skutku. Przygotujcie się na nowe przeszkody i mniejszy czas na obmyślanie nowych taktyk.

Bubble Cat Adventures 002

 


Dodatkowo życia skutecznie ograniczają czas zabawy, ale dla wydawców to lepiej bo mają na czym zarabiać. Chcesz grać dalej, dokup życia, albo czekaj… Oczywiście, oprócz dodatkowych żyć pomogą Wam w zabawie wspomagacze, gdzie pojawi się celownik, który wyznaczy trajektoria lotu kulek, mieszacz kolorów itd.

Bubble Cat Adventures to kolorowa, zabawna gra ale na krótkie serie się jednie nadaje, zresztą oprócz grafiki nic nowego tutaj nie znajdziecie, ale pobawić się zawsze warto.


Gry podobne