Sandy to Legendarny Zadymiarz w Brawl Stars o umiarkowanym zdrowiu i średnich zadawanych obrażeniach, który może zadawać obrażenia wielu wrogom jednocześnie za pomocą przeszywającego ataku rzucającego piasek. Pozwala sojusznikom i jemu być niewidocznymi w promieniu burzy piaskowej, którą przyzywa. Jego Gwiezdna Moc, Rude Sands, pozwala zadawać 200 obrażeń na sekundę wrogom znajdującym się w promieniu rażenia burzy piaskowej. Inna Gwiezdna Moc Sandy, Lecznicze Wiatry, pozwala wszystkim sojusznikom w trakcie burzy piaskowej wyleczyć 300 punktów zdrowia na sekundę.

Zdobyć go można za darmo otwierając Skrzynki w grze.


Umiejętności Sandy

Atak: Pebble Blast

Sandy atakuje, rzucając piaskiem w wrogów, zadając umiarkowane obrażenia. Jego ataki mogą przebijać wrogów, pozwalając mu zadawać obrażenia wielu wrogom jednocześnie.

Super: Burza Piaskowa


„Sandy przywołuje burzę piaskową, która trwa 12 sekund i ukrywa w niej przyjaznych Zadymiarzy”.

Sandy rzuca piłkę podobną do gwiazdy i wywołuje burzę piaskową, która sprawia, że ​​jego sojusznicy i on są niewidoczni na 12 sekund, podobnie jak Smoke Bomb Leona. Nie wpływa to na Brawlera trzymającego piłkę w Brawl Ball, Bota Oblężniczego ani Brawlerów będących celem wieży IKE w Oblężeniu.

Gwiezdne moce Sandy

Rude Sands

„Burza piaskowa teraz zadaje również obrażenia wrogom, zadając 200 obrażeń na sekundę.”

Burza piaskowa zadaje teraz 200 obrażeń na sekundę wrogom, którzy do niej wejdą, co daje łącznie 2400 obrażeń w ciągu 12 sekund. Obrażenia mogą kumulować się z innymi burzami piaskowymi, podwajając lub nawet trzykrotnie zwiększając obrażenia Rude Sands.

Uzdrawiające Wiatry

„Burza piaskowa leczy teraz przyjaznych Zadymiarzy po 300 zdrowia na sekundę.”

Zamiast obrażeń burza piaskowa leczy teraz Sandy’ego i jego sojuszników po 300 pkt zdrowia na sekundę, co daje w sumie 3600 zdrowia przez 12 sekund. Leczenie może kumulować się z innymi burzami piaskowymi, podwajając lub nawet trzykrotnie zwiększając moc uzdrawiającego Wiatru Leczącego.


Triki przy użyciu Sandy

Umieść burzę piaskową w pobliżu krawędzi krzaków. Dzięki temu ty lub twoi koledzy z drużyny możecie użyć burzy piaskowej, aby wejść do krzaków i uzyskać dostęp do większych obszarów, podczas gdy przeciwnik uważa, że ​​wciąż jesteś w burzy piaskowej.

Użyj burzy piaskowej, aby ukryć członków drużyny o niskim poziomie zdrowia lub ukryj się przed wrogami, aby ich oskrzydlić.

Super burza piaskowa Sandy kumuluje się jak guma balonowa Bibi super. Oznacza to, że możesz mieć wiele burz piaskowych na raz.

Gwiezdne Moce Sandy mogą być użyte do ataku w Napadzie i Oblężeniu. Możesz albo użyć Rude Sands, aby uszkodzić IKE Napadu / Oblężenia wraz z przeciwnikami próbującymi powstrzymać cię przed atakiem, albo możesz użyć Uzdrawiającego Wiatru, aby wyleczyć sojuszników i bota Oblężniczego podczas ataku (uzdrowienie będzie szczególnie przydatne w Oblężeniu, ponieważ wieża IKE będzie ciągle atakować twoją drużynę).

W Brawl Ball użyj Sandy Super. Przynęć piłkę, a jeśli przeciwnik spróbuje ją zdobyć, zadymiarz z bliskiej odległości może ich zabić. Po ich śmierci wykorzystaj czas, aby pozwolić szybkiemu zadymiarzowi, jak Leon, Colt ze Slick Boots i Crow, kopnąć piłkę do bramki.

Rude Sand Sandy może być używany do kontrolowania ogromnego obszaru, podczas gdy obrażenia na sekundę nie są tak duże, to ogromny promień i długi czas trwania może powoli wyczerpywać HP przeciwników, jeśli przejdą przez nie lub zmusi go do pozostania z dala. Jeśli przejdą, ty i twoi koledzy z drużyny możecie zadać wrogom jeszcze więcej obrażeń, prawdopodobnie pokonując ich.


Gry podobne