Jak możesz zobaczyć na głównym ekranie Smoka, możesz wyposażyć swojego Smoka w unikalny ekwipunek w grze Blaze of Battle.


Najpierw jednak musisz wykuć ten sprzęt. Wszystkie te elementy wyposażenia mogą zostać wykute u Kowala.

Kowal

Kowal jest miejscem, w którym możesz wykuwać potężny ekwipunek dla swojego smoka i łączyć składniki na wyższe poziomy.


Ulepsz Kowala, aby zwiększyć szybkość kucia. U Kowala możesz wykonywać różne czynności, takie jak wykuwanie ekwipunku, łączenie materiałów lub kryształów.

Wykuwanie ekwipunku


W zakładce „Forge” możesz wykuwać różne rodzaje wyposażenia w zależności od dostępnych zwojów i materiałów. Jeśli potrzebujesz materiałów, możesz je również tutaj znaleźć!

Wykuwanie ekwipunku duszy

Aby stworzyć część Ekwipunku Duszy musisz zdobyć 1 Zwój Duszy i od 1 do 6 Fragmentów. Potrzebna jest stała Dusza dla każdego Ekwipunku Duszy, a Fragmenty można dowolnie zmieniać.

Sklep ze zwojami

Zwoje są jednym z kluczowych elementów u kowala. W sklepie ze zwojami możesz kupić różne zwoje za pomocą klejnotów, które pozwolą ci wykuć potężny ekwipunek, z różnymi wzmocnieniami w zależności od charakterystyki każdego zwoju. Zwoje mogą wzmocnić przyśpieszyć budowę, twoje badania, produkcję lub inne.

Pamiętaj, że każdego posiadanego zwoju można użyć tylko raz, aby wykuć jeden ekwipunek!

W sklepie ze zwojami możesz skorzystać z funkcji filtrowania, aby wyświetlić zwoje zgodnie z wzmocnieniami Sprzętu, który jest z nimi wykuty.

Łączenie

W zakładce „Combine” możesz łączyć Materiały lub Kryształy w materiały wyższego poziomu. Składniki niższego poziomu można łączyć w składniki wyższego poziomu. Aby połączyć, potrzebujesz co najmniej czterech Składników tego samego rodzaju i tego samego poziomu jakości.

Łącząc je, możesz podnieść ich jakość i uzyskać składniki wyższego poziomu. Im wyższy poziom składników, tym większe prawdopodobieństwo, że wykujesz sprzęt lepszej jakości.

Jakość sprzętu, który wykuwasz, będzie zależeć od materiałów użytych do jego wytworzenia. Istnieje do 6 różnych poziomów jakości, wszystkie wyświetlane w 6 różnych kolorach. Wartość procentowa pokazuje szansę na wykuwanie Sprzętu o odpowiedniej jakości.

Materiały i Kryształy

W „Inwentarzu” możesz sprawdzić posiadane materiały i kryształy.

Kryształy i specjalne kryształy można wkładać do ekwipunku smoka, aby dodać mu specjalne wzmocnienia.

Możesz znacznie zwiększyć moc ekwipunku, wkładając do niego kryształy. Wzmocnienie przyniesione przez Kryształy zależy od ich typu: Budowa, Badania, Atak wojsk itp.

Każdy element ekwipunku ma określoną liczbę slotów na kryształy. Pamiętaj, że nie możesz dwa razy włożyć tego samego rodzaju kryształu do tego samego ekwipunku, chyba że wstawisz specjalne kryształy – Wzmacniające Kryształy.

Możesz sprawdzić wszystkie swoje aktualne wzmocnienia wchodząc na główny ekran smoka, tam znajdziesz zakładkę Boosts – tapnij na nią.

Dusze i fragmenty

Oprócz materiałów możesz sprawdzić posiadane fragmenty i dusze w ekwipunku, które służą do wykuwania wyposażenia duszy.

Dusze i fragmenty można zdobyć poprzez:

  • Kup specjalne pakiety klejnotów w sklepie
  • Atakuj potwory
  • Zbieraj zasoby

Gry podobne