Złoto jest cennym i rzadkim zasobem w Best Fiends. Jest używany w grze do zakupu 5 kolejnych ruchów, kiedy zabraknie ci ruchów na danym poziomie, uzupełniania energii i zwiększa jej maksymalnej ilości jak i oczywiście do zakupu epickich potworów i strojów dla nich.

Złoto można kupić w Kwincy’s Gold Shop, do którego można uzyskać dostęp w prawym górnym rogu mapy świata, dotykając ikony złota. Warto również obejrzeć jedną z wielu ofert specjalnych!


Możesz także zdobyć złoto, grając w codzienne wydarzenia!

Każdego dnia będzie można zagrać w jedno z trzech wydarzeń. Aby robić postępy w tych wydarzeniach, musisz ukończyć poziomy, gdy codzienne wydarzenie jest aktywne. Oto instrukcje, jak zdobyć złoto z tych wydarzeń:

Aby wygrać złoto w codziennym wydarzeniu Baby Slug Guardians, musisz podnieść Baby Slug aż do 5. etapu, aby otrzymać złoto z tego wydarzenia. Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się podnieść Baby Slug do następnego etapu, nie będziesz mógł odebrać nagród, dopóki nie zostanie osiągnięty następny etap.


Za ukończenie każdego etapu w tym wydarzeniu otrzymasz 100 Diamentów, Niebieskie Meteormity (ilość zależna od twojego średniego poziomu Fienda), 5 kluczy, 5 godzin czasu VIP i 10 złota.

Aby wygrać złoto w Most Wanted Minutii (Minutia’s Most Wanted), musisz złapać ślimaka Zielony Bandyta (Green Bandit) lub ślimaka Czerwony Bandyta (Red Bandit). Kwoty nagród zależą od tego, ile ślimaków złapałeś. Domyślnie możesz zdobyć 5 sztuk złota (do 15) za złapanie zielonego, a za złapanie czerwonego – 10 sztuk (do 30 sztuk złota). Istnieje również wiele innych nagród za złapanie różnych ślimaków bandytów.


W łupie dowódcy Luga (Commander Lug’s Loot) złoto można zdobyć, znajdując wszystkie jego skrzynie skarbów i kawałki amuletu, aby na koniec móc otworzyć ostatnią skrzynię. Otwierając ostatnią skrzynię, otrzymasz 10 sztuk złota, 10 kluczy i 10 godzin czasu VIP.
Oprócz codziennych wydarzeń, istnieją Wyzwania sezonowe, Wyzwania dżdżownic i poziomy HERO, wszystkie dają możliwość wygrania złota!

Wyzwania sezonowe (Seasonal Challenges) są prawie zawsze aktywne i stają się dostępne po wygraniu poziomu 20.

Wyzwania dżdżownic (Earthworm Challenges) są zawsze dostępne dla graczy, którzy ukończyli poziom 240.

Poziomy HERO to funkcjonalność na końcowym etapie gry, dostępne dla najbardziej oddanych graczy. Poziomy te zostaną odblokowane po ukończeniu każdego poziomu na mapie świata w grze.


Gry podobne