Jak wiecie gra ZooMumba ukończyła cztery lata i nie można przejść koło takiej rocznicy obojętnie, więc czas na specjalny event. Potrwa on do 28 sierpnia i w trakcie jego trwania możemy zbierać balony, które wypadają losowo podczas każdej czynności w naszym zoo. Balony będziemy mogli wymieniać na nagrody, do wyboru będą przedmioty takie jak anakonda, Żyrafowy dmuchany zamek, Sklep z balonami, Wybieg urodzinowy “Piknikowa łączka” itd.

Dodatkowo mamy szansę na zebranie specjalnej kolekcji urodzinowej, a jeśli uda nam się zebrać wszystkie elementy to otrzymamy w nagrodę torty. Posłużą nam one do ulepszania wybiegów, a co za tym idzie, im lepszy wybieg to większa szansa na nowe balony.


sklep z balonami

Jednak w tym wszystkim jest jedno, wielkie ALE, wszystkie takie ulepszenia na naszych wybiegach zostaną usunięte wraz z zakończeniem wydarzenia.

Jak ulepszać wybiegi przy użyciu tortów?


Klikamy na wybiegi i widzimy nową opcję, gdzie w tle są torty.

ulepszanie wybiegów

Warto również zwrócić uwagę na planszę eventową, która także pozwoli nam zdobyć cenne nagrody w ZooMumba. A także dla aktywnych graczy przygotowano ciekawe bonusy za logowanie.


Gry podobne