Jeśli już masz dość Imperium Stylu i nie widzisz przyszłości w tejże grze to mam dla Ciebie dziewczyno coś zupełnie innego, a może po prostu w innym stylu, a chodzi o przeglądarkową grę Arena Mody wprost ze stajni XS Software. Czy nigdy nie pragnęłaś zostać ta najpopularniejszą? Rozpoznawaną wszędzie dziewczyną? Kochasz modę, znasz się na niej, żyjesz nią? To prezentowana gra Arena Mody jest wprost idealną propozycją dla Ciebie. Na samym początku musimy stworzyć swoją postać, tutaj zdecydujemy o jej imieniu i podstawowych cechach, oczywiście dotyczących wyglądu: wybierzemy rodzaj nosa, oczu, ust, włosów, a nawet zdecydujemy jak dużą opalenizną będzie się szczycić nasza gwiazda modelingu.

Nasza postać będzie opisywana przez kilka wartości, które decydują o jej dalszym losie, to od nas zależy jak one będą rozwijane, a są to kolejno: styl, kreatywność, oddanie, uroda, hojność i lojalność. Jednym słowem mamy tutaj normalne cechy gier RPG, gdzie poprzez ćwiczenia zwiększymy wartość każdego z wymienionych atrybutów. Takie ćwiczenie niestety kosztuje, dolary będą nam znikać raz za razem, ale czego się nie robi dla popularności. Im wyższy poziom danej cechy tym koszt jej treningu wzrasta, więc niby z początku idzie nam całkiem prosto, ale później przekonacie się, że nie będzie tak kolorowo.


arena mody 001

Jednak aby się rozwijać w Arena Mody to potrzebujemy ciągle więcej doświadczenia, to jest w sumie główny wyznacznik naszego postępu. W miarę jego powiększania zwiększy się także nasz poziom, a to tak samo jak w innych tego rodzaju grach odblokuje nam zupełnie nowe rzeczy, takie jak: pupile, meble, nowe oferty pracy czy też same ubrania. Jeśli potrzebujecie doświadczenia to warto skierować się na arenę, gdzie stoczymy liczne walki z innymi panienkami, ale nie tylko arena jest jedynym rozwiązaniem. Czasami warto także wpaść do FTV i tam spróbować swoich sił w zmaganiach w pojedynkach mody. Expić można również pracując, wykonując zadania, ale pocieszające jest jedno, nawet jak popełnimy błąd, albo przegramy walkę to nigdy nie stracimy ni krzty doświadczenia.

Gra Arena Mody oferuje nam bardzo proste pojedynki idealne dla wszystkich dziewczyn, bez krwi, przemocy, a o wszystkim decydują nasze ciężko wypracowane cechy, które wymieniałem już wcześniej. Każda potyczka między Paniami będzie trwała po trzy rundy, gdzie losowana jest w każdej jedna z cech i porównywana jest między jedną, a drugą stroną w walce, ta Pani, która ma ją bardziej rozwiniętą wygrywa daną rundę. Po trzech takich zmaganiach wygrywa ta modnisia, która stanęła na podium więcej razy, czyli wystarczy wygrać 2 rundy. Jest jeden mały szczegół, bo nasze cechy są lekko modyfikowane, aby utrudnić całą walkę, jednak są to zmiany losowe w zakresie od zera do dwudziestu procent. Wyzwanie praktycznie można rzucić każdej dziewczynie o ile jej poziom nie jest mniejszy/większy od naszego o pięć. Jedyną tutaj wadą jest to, że ilość pojedynków jest ograniczona naszą energią, każda walka zje nam jedną energię. Ale jeśli to Was interesuje to jest więcej rzeczy, które nas ograniczą, nie możecie wyzywać tej samej osoby więcej niż pięć razy w ciągu doby, a i tak tą samą przeciwniczkę można wybrać tylko raz na sześćdziesiąt minut.


arena mody garderoba

Każda dziewczyna również ucieszy się z faktu, że w grze Arena Mody można posiadać nawet własnego chłopaka, wyrwać można takiego w klubie, a w przeciwieństwie do tych prawdziwych tutaj w grze posiadanie faceta daje nam różnego rodzaju bonusy. Jednak, aby był przydatny musicie o niego dbać, czyli wiecie całowanie, randki i takie tak, im więcej tego tym będzie bardziej szczęśliwy, a jeśli o to nie zadbacie to może Was zostawić! Oj zerwanie nie jest czymś o czym marzycie.

Jeśli jednak nie wystarczy Wam chłopak to możecie w sklepie zoologicznym kupić sobie pupila, zwierzątko, ale ich ilość do naszego wyboru zależy jednoznacznie od poziomu jaki mamy. Jeśli zadbamy o zwierzaczka to możemy zyskać tylko na popularności, dlatego zarówno o chłopaka jak i o zwierzaka należy dzień w dzień dbać.


A co powiecie na zostanie supermodelką? W sumie to nie jest takie banalne zadanie bo trzeba wejść do FTV i tam poszukać już jednej, znanej mega modelki, to właśnie ją – o ile uda nam się taką znaleźć – będzie trzeba wyzwać na pojedynek. Niestety jeśli przegramy dolary popłyną w siną dal, ale jeśli wygramy to doświadczenie, dolary jak i drogocenne szmaragdy popłyną falami w naszym kierunku, czasami wysiłek opłaca się.

arena mody pojedynek

W grze Arena Mody możemy spędzić również miło czas na wiele innych sposobów, nie tylko te pojedynki czy starania zostania się sławnym. Wypad na miasto na pewno poprawi Wam humor. Na mieście wpadniecie do salonu piękności, chyba nie muszę tłumaczyć w jakim celu, ale jeśli dziewczyny kochacie zakupy to odwiedzić można centrum handlowe, gdzie jest masa sklepów z kosmetykami, ubraniami itp. Wieczorami warto wpaść do klubu, gdzie czeka na nas nasz wymarzony facet. A kiedy idziemy spać, warto znaleźć dla siebie jakąś intratną posadkę, która pozwoli nam zarobić nieco dolarów. Oczywiście każda dziewczyna znajdzie tutaj masę różnego rodzaju zadań do wykonania.

Gra Arena Mody bezwzględnie jest idealna dla dziewczyn, które kochają modę, dbają o urodę i wiedza czego tak naprawdę pragną. Na pewno każda z Was będzie się tutaj świetnie bawiła godzinami, zarejestruj się, zaloguj i baw się na „tip top”.


Gry podobne