Czy zauważyłeś znak zapytania obok Terence w grze Angry Birds 2? Dotknij go, a zobaczysz, że stworzyliśmy miejsce na powiększenie twojego stada! Aby odblokować dodatkowe ekstra ptaki, musisz zebrać specjalne klucze dostępne na mapie.

Extra ptaki zachowują się nieco inaczej niż zwykłe stado:


  1. Zostają odblokowane specjalnymi kluczami. Podobnie jak reszta stada, możesz znaleźć klucze na mapie i wybrać, który ptak ma zostać odblokowany.
  2. Nie mają czapek. Z tego powodu ich moc karty zależy od poziomu ptaka, a także od poziomu pisklęcia i procy.
  3. Uwielbiają spać i lubią od czasu do czasu drzemkę. Kiedy śpią, nie możesz ich użyć, ale zawsze możesz zapłacić kilka klejnotów, aby je obudzić na wypadek, gdybyś nie chciał czekać.
  4. Gdy timer uśpienia się skończy, pamiętaj, aby go obudzić, kiedy chcesz go użyć.

Jaka jest specjalna zdolność Stelli?

Jeśli znasz Stellę, prawdopodobnie łatwo zgadniesz, że jej specjalną umiejętnością są… bąbelki! Zgadza się, kiedy klikniesz Stellę, ona uwalnia kilka pęcherzyków, które będą przechwytywać bloki i uwalniać je, gdy pękną.

Co ze zdolnością Hala?


Hal działa jak bumerang, więc kiedy aktywujesz zdolność Hala, obraca się z powrotem w lewo.

Co ze zdolnością Bubbles?

Specjalną umiejętnością Bubbles jest to, że rozszerza się i staje się ogromny! Wystrzel Bubbles do małej dziury w wieży, a następnie aktywuj specjalną zdolność, obserwuj, jak Bubbles się rozszerza, a wieża zawala się!

A Leonard?

Wrogowie stali się wrogami, a Leonard stał się bardzo pomocnym sojusznikiem i członkiem stada! Jeśli dotkniesz Leonarda po wystrzeleniu go, wystrzeli przed nim smark. Możesz stuknąć Leonarda maksymalnie trzy razy, aby wystrzelić smark. Powierzchnie, które zostaną trafione smarkiem, będą śliskie, a świnie, które trafią w nie, wyskoczą!Gry podobne