Wieża Szczęścia (Tower of Fortune) to miejsce w Angry Bird 2, w który możesz dostać naprawdę duże nagrody! Dostajesz karty do wyboru z każdego piętra i wygrywasz klejnoty, pióra, zaklęcia i czapki, gdy wznosisz się do nieba. Ale bądź ostrożny, na wszystkich normalnych piętrach znajdują się nieznośne karty świni, które są gotowe zabrać to, co zyskałeś. Możesz opuścić wieżę w dowolnym momencie z łupami zebranymi do tej pory. Nawet jeśli dostaniesz kartę świni, Twoja podróż się nie skończy, możesz zapłacić klejnoty, aby móc kontynuować.

Każde zielone piętro to piętro Jackpot, w którym możesz wygrać czapki. Co więcej, na tych podłogach nie ma kart świni! Żółte piętra to podłogi Super-Jackpot, w których możesz wygrać jeszcze lepsze czapki!


Jeśli uważasz, że samodzielne wybranie kart zajmuje trochę czasu, możesz użyć funkcji „automatycznego wybierania”, aby przyspieszyć proces! Jest to ikona szybkiego przewijania u dołu:

Dzięki tej opcji karty będą wybierane automatycznie, dopóki nie zdecydujesz się przestać lub nie otrzymasz świnki. Aby zatrzymać, możesz ponownie stuknąć ikonę szybkiego przewijania do przodu.Gry podobne