Wszyscy wiecie, że świat gry Allods Online oczekuje nowej rasy Priden, która pojawi się już najbliższej zimy. Nie wiemy za wiele o tej kreaturze, ale aktualizacja 6.0.00 zbliża się wielkimi krokami, więc powoli będą wypływały nowe informacje, więc bądźcie czujni. 
Poniżej zebraliśmy troszkę koncepcji artystycznych odnośnie Pridena, wygląda dla mnie dość komicznie, takie połączenie wilkołaka z ogonem wiewiórki. Sama damska wersja wygląda jak przerośnięty gryzoń.

Priden


Deweloperzy określają ją jednak jako pół-bestię, które lubi biegać tak jak ją natura stworzyła, bez ubrań z jakimś tam futerkiem.

Domki Priden

Priden zamieszkuje drewniane domki.


temple2_min
Były czasy, gdy kochali rzeźbić w kamieniu.

temple3_min_0

Rzemieślnicy Priden byli mistrzami tworzenia zarówno stałych umocnień jak i delikatnych rzeźb.


priden_townhousedetail

Ich wiedza na ten temat zanikła z powodu kataklizmy. Niektóre pozostałości po ich cywilizacji pozostały i używają ich do codziennego życia po dzień dzisiejszy.

secondfloor_0

Hermitage to olbrzymia świątynia ukryta głęboko w górach, która dalej odgrywa w ich życiu ważną rolę.

priden_townhouse

Dwa górne piętra zostały zamknięte i zaplombowane od czasów starożytności. Parter służy do wykonywania rytuałów. Jest to miejsce, gdzie młodzi Pridenowie przechodzą obrzęd inicjacji.

prtample_polishing

Ty też możesz przejść tą ceremonię jeśli wybierzesz tą rasę po wprowadzeniu aktualizacji 6.0.00!

uptample

Ich historia to piękna legenda o antycznych i unikalnych jednostkach, silnych, niezależnych, będących w stały związku z naturą, ale nie złych – nie są barbarzyńcami czy dzikusami.


Gry podobne