[Zapisy do Alphy] Pozostał niecały tydzień do rozpoczęcia zamkniętych testów Alpha gry Albion Online. Już 15-tego września to fantastyczne MMO przyjmie kolejnych graczy w swoje „ramiona”. Ale już dziś możecie dowiedzieć się co czeka przyszłych testerów, jakie nowe funkcje będą dostępne w alphie. Ale dosyć bezsensownej paplaniny, przejdźmy do konkretów. 

Wierzchowce

Podczas ostatniej fazy testów, gra Albion Online rozrosła się w niewiarygodny sposób. Mówię oczywiście o świecie gry. To z kolei powoduje potrzebę poruszania się znacznie szybciej niż na piechotę, więc pojawią się wierzchowce (mounty), które pomogą nam szybciej przemieszczać się zarówno po lądzie jak i w powietrzu.


[youtube id=”7cPUctixz6s” width=”673″ height=”356″]

Sojusze gildii

Współpraca graczy zyska nowy wymiar. Od teraz w tym niebezpiecznym świecie oprócz gildii będziemy mogli łączyć je w wielkie sojusze, które jeszcze szybciej przejmą kontrolę na całym świecie.

Miasta graczy

Miasta będą początkowo puste i mogą zostać przejęte przez gracza, który jako pierwszy przekroczy bramy. Jednak sielanka nie trwa wiecznie i miasto gracza może być podbite, przejęte i oblężone przez innych uczestników zabawy. Inni gracze mogą kupić kawałek ziemi w mieście i stawiać tam swoje budynki.


[youtube id=”ymRz-iKZpfE” width=”673″ height=”356″]

Szybkie podróże

Do podróży po wielkim świecie Albion Online nie wystarczą jedynie wierzchowce, po morzach podróżować będziemy statkami, które de facto mają ograniczoną ilość miejsc na pokładzie. Uważajcie jednak na załogę, oni wszyscy mogą zdradzić, więc zaleca się podróżowanie drogą morską do miejsc wolnych od PvP.

I wiele innych funkcji


Prócz wyżej wymienionych czeka na nas system domostw, przebudowany system oblężeń i nowe mapy itd. Szczegółową listę zmian znajdziecie pod tym adresem: https://forum.albiononline.com/index.php/Thread/3505-Content-Update-Summer-Alpha/


Gry podobne