Dzięki Początkującemu Teleportowi w Age of Z możesz przenieść swoje miasto do innego, wybranego Królestwa. Jest on dostępny jedynie dla graczy, których Fortece są na poziomie 5 lub niższym, oraz którzy zarejestrowali się do gry w ciągu ostatnich 5 dni.

W grze można znaleźć pięć różnych rodzajów teleportów:


  • Początkujący Teleport: dzięki niemu możesz teleportować swoje miasto do innego, wybranego Królestwa. Przeznaczony dla Miast o Fortecach na poz. 5 i niższym, zarejestrowanych w przeciągu ostatnich 5 dni.
  • Losowy Teleport: przenosi Twoje Miasto do losowej lokalizacji na mapie Królestwa.
  • Teleport Sojuszu: przenosi Twoje Miasto bliżej Miasta Lidera Twojego Sojuszu.
  • Zaawansowany Teleport: przenosi Twoje miasto do wybranej lokalizacji na mapie Królestwa. Aby użyć Zaawansowanego Teleportu, naciśnij na wybraną lokalizację, a następnie wybierz “Teleportuj”.
  • Teleport Fortecy: przenosi Twoje Miasto do lokalizacji w pobliżu Fortecy Sojuszu. Dostępny w Sklepie Sojuszu.

Jak używać Teleportów w Age of Z?

W grze istnieje 5 rodzajów teleportów:

  • Początkujący Teleport
  • Zaawansowany Teleport
  • Losowy Teleport
  • Teleport Sojuszu
  • Teleport Fortecy

Wszystkich teleportów możesz użyć, aby przenieść swoje Miasto do innej lokalizacji, jednak opcje i metody różnią się między teleportami.

Jak używać Początkującego Teleportu?

Aby użyć, wejdź do Królestwa, do którego chcesz się teleportować i naciśnij na jakąkolwiek lokalizację w tym Królestwie. Wybierz ‘Teleport’ i potwierdź, a zostaniesz przeniesiony do losowych współrzędnych w tym nowym Królestwie. Jeśli należysz do jakiegoś Sojuszu, nie możesz użyć Początkującego Teleportu.


Jak używać Teleportu Sojuszu?

Wybierz Teleport Sojuszu ze swojego Inwentarza i naciśnij UŻYJ. System automatycznie wybierze dostępną lokalizacją w pobliżu Fortecy Sojuszu. Jeśli Forteca nie istnieje, wybrana zostanie lokalizacja w pobliżu Lidera Sojuszu. Naciśnij TELEPORTUJ, a Twoje Miasto zostanie przeniesione.

Lider Sojuszu może także wysłać Ci zaproszenie do teleportu, pamiętaj jednak, że akceptacja zaproszenia nie zapewnia darmowego teleportu. Potrzebny Ci będzie przedmiot Teleport Sojuszu lub Złoto!

Uwaga: Teleport Sojuszu uniemożliwia wybór lokalizacji!


Jak używać w Age of Z Zaawansowanego Teleportu?

Jeśli posiadasz Zaawansowany Teleport w swoim Inwentarzu, naciśnij na wybraną lokalizację na Mapie Królestwa i wybierz ‘Teleportuj’. Będziesz mógł wtedy przenieść swoje miasto dokładnie do miejsca, które wybrałeś. Aby dokonać teleportu, potrzeba czterech pełnych pól. Kiedy wszystkie cztery pola podświetlą się na zielono, będziesz mógł nacisnąć “TELEPORTUJ” i Twoje Miasto zostanie przeniesione.

Jak używać Losowego Teleportu?

Aby go użyć, idź do swojego Inwentarza, naciśnij na Losowy Teleport, a następnie na ‘UŻYJ’, aby zostać przeniesionym do losowych współrzędnych na mapie.

Jak używać Teleportu Fortecy?

Wybierz Teleport Fortecy w Inwentarzu i kliknij UŻYJ. System automatycznie wybierze dostępną lokalizację w pobliżu Fortecy Sojuszu. UWAGA: Jeśli Twój Sojusz nie ma Fortecy, Teleport Fortecy nie zadziała.


Gry podobne