Tak dziś zaglądałem na naszą klasę i w sumie prawie umknęła mi nowa pokerowa gra 8 Vega Poker8 Vega Poker to kolejna przeglądarkowa gra na NK, która w sumie nic nowego nam nie wnosi, gra w pokera? Troszkę oklepany temat, więc tym razem nie będę zbytnio się rozpisywał bo nie ma większego sensu. Jeśli ktoś nie potrafi grać w pokera to tutaj się tego na pewno nie nauczycie, gra nie należy do najłatwiejszych, a 8 VegaPoker nie oferuje tutorialu w żadnej formie. Widać firmie Plinga bardziej zależało na nowej produkcji aniżej na samych graczach, ale odbije się to w przyszłości bo ludzie widać bardziej wolą Crazy Poker, która nie tyle jest przyjaźniejsza co ciekawsza i nie nudzi się po pięciu minutach. 

gry na nk 8vegapoker (1)


Dobra, ale wróćmy do MMO 8VegaPoker, co my tutaj mamy? Na start jesteśmy wrzucani do lobby, gdzie można wybrać jedną z trzech rodzai rozgrywki: Poker normalny, Sit-n Go i Turnieje. Jedyne co zwraca tutaj uwagę to system rozgrywki, a i to nie jest wyjątkowy bo mamy jak zwykle stół, kilka miejsc i czekamy na naszą kolejkę podczas rozgrywania partyjki w pokera. Do dyspozycji mamy określoną ilość żetonów na początek, a jak się skończą, to albo zostaje nam czekanie, albo kupienie żetonów za realne pieniądze. 

Z drugiej strony zastanawiam się po co w takiej grze zdobywanie doświadczenia? Taki niepotrzebny bajerek, ale kurka po kiego grzyba? Wolę w to nie wnikać.  Jeśli mamy za dużo kasy w prawdziwym życiu to możemy postarać się o stanowisko krupiera, ale czy warto? Nie warto! Z innych rzeczy, które zasługują na moją uwagę to możliwość podejrzenia profilu użytkownika. Mamy tam w sumie podstawowe info, czyli ilość rozgrywek jakie odbyliśmy, ilość wygranych/przegranych i najlepsze rozdania. Nic więcej. Z drugiej strony także elementy społecznościowe ograniczają się głównie do zapraszania przyjaciół i czatu jaki mamy dostępny, kiedy zasiądziemy do stołu. 

gry na nk 8vegapoker (2)


Podsumowując gra nie jest ciekawa i znam o niebo lepsze, a z polskich i na nk polecam Crazy Poker. Na 5 min można pograć w 8VegaPoker, ale przy dłuższej nudzie polecam znaleźć sobie bardziej ambitną rozrywkę. 


Gry podobne