Crazy Poker jest nową grą na naszej klasie, która jak sama nazwa mówi będzie kręciła się tylko wokół gry w pokera. Na samym początku gry wybieramy własną płeć i wygląd, przystosowano dla każdej płci po kilka postaci, w samy wygląd szczegółowy nie możemy ingerować, ale to jak wyglądamy nie ma tutaj największego znaczenia. Dzięki wyszkolonemu trenerowi dowiesz się jak grać w pokera, a za pomocą licznych i prostych przykładów wprowadzi cię on w reguły gry. Aby dołączyć do gry, należy usiąść przy stole. Kolkiknij na domek z dwoma kartami, to będzie saloon, tam wszyscy Graja.

W grze na naszej klasie Crazy Poker znajdziemy liczne turnieje, jak choćby Sit and Go, to w sumie niewielki turniej dla 5 do max. 9 osób. Koszt turnieju jest podzielony na dwie części. Turniej na 9 osób ma trzech zwycięzców, ale ten na 5 ma już tylko dwóch. Znajdziemy tutaj również turnieje wielostolikowe, gdzie duża ilość osób gra na kilku stolikach. Musimy się na niego zapisać poprzez formularz rejestracyjny i tam dowiemy się o dacie i godzinie rozpoczęcia. Każdy gracz zostanie przydzielony do stolika i otrzyma wejściową pulę żetonów na 10 min przed początkiem. Jeśli ktoś odpadnie to zostajemy przesadzani do wolnych stolików, aby gra toczyła się zawsze płynnie. Gracz, który zdobędzie wszystkie żetony wygrywa.


crazy poker widok miasta

W grze przeglądarkowej Crazy Poker znajdziecie także budynek oznaczony jako tytułowy Crazy Poker, jest to rozgrywka bez zasad. Można tutaj podglądać karty innych, podsuwać oznaczone karty do gry, a co najlepsze możemy wyciągnąć broń i zgarnąć całą pule. Jednak najpierw, aby z tego skorzystać musimy kupić określony bonus. Jednak musimy liczyć się z tym, że takie próby oszustwa mogą skończyć się na 3 różne sposoby: można odnieść sukces i nikt tego nie zauważy, możemy nie mieść szczęścia, nie uda nam się, ale także nikt tego nie zauważy, a w najgorszym przypadku może wszystko zakończyć się niepowodzeniem i zostaniemy wyrzuceni ze stołu i stracimy żetony, a nasz przedmiot bonusowy może nam zostać odebrany przez innych graczy.

Oczywiście gra Crazy Poker oferuje również szybkie rozgrywki pokera, gdzie grasz ile chcesz, po zakończeniu jednej partii zostajemy przerzucani do innego stołu i zaczynamy kolejną. Dynamiczna gra, ale i tak trzeba myśleć na każdym kolejnym ruchem inaczej stracimy całą pulę żetonów. Żetony do gry możemy zdobywać na kilka różnych sposobów choćby dzięki dziennemu bonusowi, gdzie wchodząc codziennie do gry zdobywamy darmowe żetony. Grając codziennie dodatkowo zwiększamy wysokość tego bonusa. Także dostaniemy bonus za każdy kolejny poziom. Najszybszym jednak sposobem jest po prostu gra, jeśli wygramy zwiększymy na pewno znacząco ilość naszej gotówki. Dla tych co nie mają co robić z prawdziwą kasą zaoferowano możliwość zakupu żetonów w banku gry.


W sumie jeśli naprawdę macie kasę na złote monety to można w grze Crazy Poker zdobywać żetony nawet nie grając, wystarczy zapisać się do listy i zostać krupierem. Krupier to osoba, która jest asystentem szefa salonu, oczywiście nie za darmo. Każdy dostaje jakiś odsypu od puli rozegranej na swoim stole. Oczywiście jedna minuta bycia krupierem to koszt 1 złotej monety, ale jeśli inny gracz to przebije to nie zostaniemy krupierem. Aby dostać żetony za bycie krupierem nie musimy być online, co pięć minut nasz zarobek ląduje w depozycie i możemy odebrać je w każdej chwili.

Dzięki podglądowi w profile graczy możemy zobaczyć dane o naszym konkurencie takie jak kiedy się przyłączył do gry, jaką miął największą pulę i kiedy i jaki układ miął  najlepszy, a także wiele innych cennych informacji. W sumie tak najłatwiej sprawdzić czy ktoś jest początkujący czy nie. Oczywiście jeśli kupimy konto VIP w grze Crazy Poker zobaczymy o wiele więcej niż inni. Dodatkowo otrzymamy podwójną ilość doświadczenia, zestaw świetnych postaci i osobistego trenera plus ekstra żetony.


W sumie oprócz ciekawej oprawy graficznej i licznych typów rozgrywek nie znajdziemy tutaj nic innowacyjnego, ale na pewno fani gry w pokera znajdą tutaj rozrywkę dla siebie na wiele długich godzin. 


Gry podobne