Zu Online to darmowa gra MMORPG 3D osadzona w świecie rodem z powieści, prezentująca historyczne momenty z dziejów Chin. Gra posiada unikalną grafikę, gdzie po raz pierwszy użyto tak skomplikowanej gry cieni dzięki czemu wygląda jak wyrwana prosto z komiksu. 

Zu Online oferuje nam pięć różnych klas postaci, gdzie poznajemy Bead Fairy, Moon Maiden, Summoner, Sun Warrior i Swordsmana. Możemy na jednym koncie założyć do pięciu postaci i tym samym mieć dostęp do ponad 250 umiejętności, po pięćdziesiąt na klasę. Niestety nie ma tutaj wyboru płci podczas procesu tworzenie herosa.


W tej wspaniałej podróży nie będziemy sami, możemy mieć chowańca, który będzie rósł wraz z naszymi możliwościami i pomagał nam w kolejnych zmaganiach w licznych misjach i zadania. Chowańca (peta) możemy trenować, aby był jeszcze potężniejszy i skuteczniej walczył na polu bitewnym. Możemy również dołączyć do jednej z trzech frakcji: Tai, Wu i Xun.

Gra Zu Online jest niezwykle przyjazna dla nowych graczy oferując samouczek w postaci krótkiej linii zadaniowo-informacyjnej, dzięki której poznamy wszelkie tajniki rozgrywki.

Zu Online wymagania systemowe:

  • OS: WIN 98/ME/NT/2000/XP/Vista
  • RAM: 256 MB | HDD: 5.0 GB Free
  • CPU: P3-800 MHz
  • Graphics Card: 64 MB 3D Accelerated Graphic Card

Screeny z gry:

Uwaga: Gra nie jest dłużej dostępna.Gry podobne