Zbliża się Święto Zmarłych, a co za tym idzie i Halloween, choć jeszcze w Polsce ta tradycja nie przyjęła się wszędzie to w ZooMumba mimo woli będziemy uczestniczyć w specjalnym evencie z tejże okazji. Już teraz w ogrodach zoologicznych pojawiły się strzelnice, wokół których zbierają się duchy, więc wcielamy się w Pogromców Duchów i przy pomocy plazmy musimy wyeliminować każdą taką zagubioną duszyczkę. Jednak amunicja, w tym przypadku plazma, będzie ograniczona i dostaniemy po kilka strzałów za każde logowanie (raz dziennie). Dodatkowe bąble plazmy można pozyskać opiekując się Naszymi zwierzakami w wirtualnych ogrodach zoologicznych.

Jednak to nie wszystko, w ZooMumba pojawiają się również zabłąkane dusze, które nie ulękną się i będą ciekawsko krzątać się po całym Zoo. Musicie je szybko złapać, a jeśli już złapiecie ich dostatecznie dużo to pojawi się możliwość ich wymiany na przeraźliwe wybiegi i ozdoby, które w ten czas „ożywania zmarłych” będą idealnie komponowały się klimatycznie z innymi elementami.


 duchy w zoo 

Mimo, że jeszcze sporo czasu do końca miesiąca (wtedy kończy się event) to lepiej zgarniajcie już dziś wszelkie dostępne bonusy.  


Gry podobne