W dzisiejszym poradniku do gry Zooba podzielimy się z Tobą wszystkimi naszymi poradami i wskazówkami, które zebraliśmy do tej pory i pomożemy Ci stać się lepszym wojownikiem, a tym samym wygrać wszystkie walki, które czekają na Ciebie.

W walkach PvP rozgrywanym w czasie rzeczywistym, będziesz musiał stawić czoła innym prawdziwym graczom, a to oznacza, że będziesz musiał sporo poćwiczyć, pomyśleć, a czasem i kombinować, aby wspiąć się na kolejne szczeble w światowym rankingu!


Więc nie marnujmy ani sekundy dłużej i skupmy się bezpośrednio na poradach i wskazówkach do Zooby, które znajdziesz poniżej!

Poznaj podstawy rządzące walką

Każdy gracz, który chce osiągnąć sukces w walce, powinien zacząć od poznania podstawowych zasad gry. Cóż, nie są to dokładnie zasady, ale bardziej wytyczne. Jeśli je znasz, będziesz w stanie wykorzystać je najlepiej jak potrafisz, aby wygrać.


 1. Bitwa jest wygrana, gdy po walce przeżyje co najmniej jedna osoba, jeden gracz.
 2. Po chwili arena zacznie się zmniejszać, co oznacza, że ​​gracze będą musieli prędzej czy później walczyć.
 3. Bitwa może zakończyć się wcześniej, jeśli jeden z graczy wyrzuci resztę, nawet zanim arena zacznie się kurczyć (choć jest to raczej mało prawdopodobne, chyba że toczą się walki o wyższą rangę).
 4. Gracze mogą zbierać różne bronie z ziemi, siedząc na nich przez kilka sekund (aż zielony licznik się zapełni).
 5. Podczas gdy gracze znajdują się na rzece (głównie w wodzie), nie mogą atakować ani wykonywać żadnych specjalnych akcji, tylko poruszać się i używać zestawów medycznych.
 6. Gracze mogą podnosić różne dodatkowe przedmioty (zestawy zdrowia, ściany, tarcze itp.), Podnosząc je z ziemi, tak jak każdą inną broń.
 7. Umiejętności nie są natychmiastowe, więc gracze będą mieli bardzo krótkie okno czasowe, w którym mogą ich uniknąć.
 8. Nawet jeśli już podniosłeś określoną broń, jeśli na ziemi jest lepsza i na niej siedzisz, będziesz mógł odrzucić swoją starą i podnieść nową, siedząc na niej ( gra automatycznie odrzuci starą).

Teraz są podstawy, o których musisz pamiętać, rozpoczynając walkę! Pamiętaj, że w tej grze nie ma przyjaciół i zawsze musisz pamiętać, że musisz być tym, który jako ostatni stoi o własnych siłach wyjdzie z areny.

Skup się na swoim rankingu

Gdy grasz więcej to otrzymasz więcej trofeów! Oznacza to, że będziesz mógł zwiększyć rangę, im więcej wygrasz walk! Za każdym razem, gdy ulepszysz ranking, otrzymasz dodatkowe nagrody i będziesz mógł odblokować więcej postaci!


Wszystko, co musisz zrobić, to walczyć w bitwach i starać się wygrać ich jak najwięcej, aby zwiększyć swój ranking! Im więcej go zwiększysz, tym lepsze wyniki osiągniesz w grze i tym lepsze nagrody i postacie odblokujesz!

Odbierz swoje codzienne, bezpłatne skrzynki

Każdego dnia będziesz mógł odblokować darmowe skrzynki w grze, co da ci więcej EXP dla twoich postaci, umożliwiając ich ulepszenie, a także darmowe monety! Są one bardzo przydatne, jeśli chcesz ulepszyć swoje postacie, ponieważ aby ulepszyć swoją postać, potrzebujesz jej żetonów i mnóstwa Monet!

Możesz znaleźć jedną z codziennych bezpłatnych skrzynek w interfejsie ekranu głównego, tuż nad gniazdami skrzyń! Tam co kilka godzin będziesz mógł otworzyć nową za darmo! Upewnij się, że robisz to każdego dnia, gdy chcesz zaoszczędzić Monety na ulepszenia!

Jedna z tych bezpłatnych skrzynek będzie dostępna co 4 godziny, więc upewnij się, że sprawdzasz grę co 4 godziny, aby je odebrać!

Wykonuj zadania i zdobywaj mnóstwo nagród

Obok codziennych skrzyń i powyżej miejsc na skrzynie znajdziesz kartę Misje! Tam będziesz miał swoje codzienne misje, które są dość łatwe do wykonania, jeśli lubisz grać!

Te misje mogą być dowolne, ale generalnie proszą cię o zdobycie darmowej skrzynki, otwarcie skrzynki z zapałkami i inne tak proste zadania. Ponieważ misje resetują się każdego dnia, powinieneś je codziennie sprawdzać, aby mieć pewność, że ukończysz je przed resetem.

Z misji otrzymasz monety i klejnoty, które można wykorzystać do ulepszenia postaci i kupowania różnych towarów w sklepie. Upewnij się, że wypełniasz je codziennie, ponieważ każda bezpłatna nagroda przyda się!

Otwórz skrzynie zdobyte w walce

Po wykonaniu różnych zadań misji i bitew otrzymasz Skrzynki z narzędziami, które nagradzają Cię Tokenami i Monetami, dzięki czemu są zdecydowanie przydatne bez względu na to, jak na to patrzysz!

Możesz także uzyskać inne rodzaje skrzynek, takie jak Srebrny Przybornik, co jest bardzo przydatne, ponieważ możesz otrzymać z niego rzadki przedmiot! Teraz, jeśli uda ci się je zdobyć, sugeruję ich natychmiastowe otwarcie, ponieważ mogą one zawierać super przydatne łupy, które ułatwią ci wygrywanie bitew.

Teraz o skrzyniach, ponieważ na ekranie są tylko 4 miejsca, sugeruję, aby natychmiast je otworzyć, zaczynając od tych, które otwierają się najszybciej. Następnie możesz zacząć otwierać te, które zajmują więcej czasu, ponieważ robiąc to, zwalniasz miejsca na nowe skrzynki!

Zdobywaj kolejne osiągnięcia

Istnieje wiele kamieni milowych, jeśli chodzi o awans w grze, a gdy osiągniesz niektóre z tych kamieni milowych, będziesz mógł odebrać niesamowite nagrody!

Możesz znaleźć nagrody za postęp, dotykając swojego profilu postaci w lewej górnej części ekranu, a tam zobaczysz, że na przykład po zebraniu 70 trofeów będziesz mógł odebrać 100 monet – po zebraniu 100 trofeów, zaktualizujesz swoją Ligę i zdobędziesz kolejne 150 Monet!

Sprawdź je, ponieważ z kamieni milowych możesz zdobyć różne skrzynki (które są bardzo przydatne), klejnoty, mnóstwo monet, a nawet umiejętności postaci! Radzę starać się walczyć jak najwięcej i za każdym razem starać się wygrywać, ponieważ w ten sposób zdobędziesz więcej trofeów.

Ponadto, przechodząc do karty Mastery w tym samym menu, możesz ubiegać się o więcej nagród za ulepszenie swojej postaci! Im więcej żetonów dla tej postaci zebrałeś i im bardziej ją ulepszyłeś, tym więcej nagród otrzymasz!

Sprawdź sklep i dokonaj zakupów

Teraz zanurzymy się w trochę poważniejszych sprawach! Sklep będzie miał kilka skrzyń, które są bardzo dobre, ale ponieważ nie możesz sobie pozwolić na wszystko od samego początku (jako gracz f2p), chyba że jesteś graczem premium, powiem ci, na czym musisz się skupić, aby mieć lepszy start w grze!

Jeśli przejrzysz sklep, zobaczysz skrzynię, która kosztuje 80 klejnotów! Można ją znaleźć w Sklepie -> Oferty i nazywa się ona „Oferta powitalna”. Ta oferta będzie zawierać Złoty Przybornik (który zawiera monety i rzadkie lub epickie przedmioty!), Który jest bardzo dobry, a wraz z nim otrzymasz również 120 klejnotów!

Cała oferta kosztuje 80 klejnotów, więc kiedy uda ci się zdobyć 80 klejnotów, upewnij się, że je kupiłeś, ponieważ otrzymasz 40 klejnotów więcej! To powinna być jedna z rzeczy, na które skupiasz się na początku gry, ponieważ to ci bardzo pomoże!

Teraz kolejna dobra karta, którą powinieneś sprawdzać codziennie w sklepie, nie ma nic wspólnego z klejnotami, a raczej z monetami! Przejdź do zakładki Daily, a stamtąd możesz odebrać codziennie kilka monet za darmo! Im więcej awansujesz w lidze, tym więcej miejsc odblokujesz w zakładce Codzienne oferty, więc walcz dalej!

Upewnij się również, że jeśli masz dodatkowe Monety do stracenia, możesz tam kupić żetony postaci!

Jeśli masz dodatkowe klejnoty, możesz także sprawdzić kartę Skrzynie, które zawierają różne ilości klejnotów:

 1. Złota skrzynia kosztuje 180 klejnotów i zawiera monety, tokeny oraz szansę na nową postać.
 2. Szmaragdowa Skrzynia będzie kosztować 600 Klejnotów i zawiera Monety, Tokeny oraz dużą szansę na nową postać.
 3. Legendarna skrzynia będzie kosztować 1500 klejnotów i zawiera mnóstwo monet, 60 żetonów, nową postać lub epicki przedmiot gwarantowany!
 4. Złoty zestaw narzędzi kosztuje 360 klejnotów i zawiera monety oraz 1 rzadki lub epicki przedmiot.
 5. Szmaragdowy zestaw narzędzi kosztuje 900 klejnotów i zawiera monety, rzadki przedmiot oraz dodatkowy rzadki lub epicki przedmiot!

Jeśli naprawdę chcesz coś kupić, zachowaj Klejnoty dla Szmaragdowej skrzyni, ponieważ moim zdaniem jest ona najlepsza (jeśli potrzebujesz nowej postaci). W przeciwnym razie Emerald Toolbox jest całkiem dobry ze względu na podane przedmioty!

Kilka porad i wskazówek bitewnych:

 1. Zacznij zbierać przedmioty, jak tylko wejdziesz do gry, ponieważ jeśli wróg do ciebie podejdzie, chcesz móc go jak najszybciej zaatakować!
 2. Użyj krzaków, aby się ukryć, a najlepiej staraj się atakować wrogów, gdy jesteś w środku, ponieważ nie będą oni mogli cię zobaczyć i umieścić na Tobie bomb.
 3. Za każdym razem, gdy zobaczysz lepszy przedmiot na ziemi, podnieś go, nie pożałujesz a może to mieć duże znaczenie!
 4. Staraj się unikać wchodzenia do wody, ponieważ nie pozwoli ci to na użycie żadnych ataków lub ruchów, jednocześnie staraj się atakować wszystkich wrogów, których widzisz w wodzie, ponieważ są wolniejsi i nie mogą uchylić się!
 5. Zawsze staraj się wyjść poza zasięg strzałów i poza pole rażenia bomb! Będziesz miał do tego małe okienko czasowe, dlatego staraj się unikać trafienia za wszelką cenę.
 1. Jeśli zobaczysz dwóch wrogów atakujących się nawzajem lub dwóch wrogów blisko siebie, spróbuj zaatakować ich obu bombą – możesz ranić ich obu jednocześnie.

To byłyby wszystkie nasze porady i wskazówki dotyczące gry Zooba, które mamy dla Ciebie w tej chwili! Czy znasz jakieś przydatne porady i strategie dotyczące gry i bitwy? Podziel się nimi z resztą z nas, pozostawiając je w sekcji komentarzy poniżej!


Gry podobne