Zombie Catchers to wspaniała gra akcji, w której chwytamy zombie używając różnego rodzaju broni. Żywe trupy potrzebne nam są do wyciskania z nich „soku” i pozyskiwania innych rzeczy, z których będziemy czerpać korzyści. Nasz poradnik powie wam jak wycisnąć z zombie co tylko się da, w prosty i szybki sposób. 

Rzuć mózgiem i schowaj się – Zombie to nieśmiałe istoty i gdy próbujemy je wywabić rzucając mózg na środek planszy z grą to musimy tuż potem szybko się schować. Jeśli wyczują naszą obecność to szybko uciekną albo w ogóle się nie pojawią.


Jeśli nie masz się gdzie schować to zachowaj dystans, ale bądź gotowy do łapanki – Jeśli w pobliżu nie ma żadnego przedmioty, za którym można się skryć to warto trzymać się z daleka od miejsca, w których pozostawiliśmy mózg na przynętę. Podobnie jak to było we wcześniejszym przypadku, który opisałem wyżej, jeśli zombie nas wyczują to uciekną, a w takim przypadku musimy być gotowi ruszyć za nimi w pościg.

Zombie Catchers Tips 001

Zachowaj dodatkową broń na uzbrojonych zombie – Mamy ją w ograniczonej ilości i wymaga w dużej mierze sporo czasu na przeładowanie. Najlepiej zachować taką broń na mocniejszych przeciwników, na tzw. trudne chwile. Przykładowo „net gun” sprawuje się idealnie podczas chwytania grup zombie, również i tych ciężko uzbrojonych.


Zanim rzucisz przynętę oczyść okolicę – Niektóre poziomy zawierają żywe przeszkody jak węże czy nietoperze. Jeśli na nie trafimy to zostaniemy unieruchomieni na kilka sekund. Zanim zapolujemy na zombie poświęćmy nieco czasu na oczyszczenie terenu z wymienionych wyżej przeszkód. Dodatkowo w trakcie takich czynności zarobimy kilka ekstra monet jak i również te zwierzęta nie będą w stanie stanąć nam na drodze w przyszłym polowaniu.

Zombie Catchers Tips 002

Ulepszanie broni pod względem zasięgu jest lepszym rozwiązaniem niż zwiększanie jej mocy – Możemy naładować naszą broń jak choćby „spear gun”, aby szybciej radzić sobie z uzbrojonymi zombiakami, ale skupcie się na jej zasięgu, nie na sile ataku, to rozwiązanie niejednokrotnie uratuje waszą skórę.


Ulepszaj swoją zombie-wirówkę, aby pozyskiwać nowe produkty – Wydaj monety na ulepszenia wyciskarki do zombie. Robiąc to zyskasz o wiele więcej produktów z kolejnych umarlaków, a to oznacza o wiele większe zyski.

Użyj plutonu do ulepszania dodatkowej broni – Pluton zdobywamy po zebraniu odpowiedniej ilości zombiaków. Zainwestujcie go w ulepszenie dodatkowej broni.

Zombie Catchers Tips 003

Sprawdź jaką broń mają zombiaki – Uzbrojone zombie nie są już takie płochliwe i ruszą a naszym kierunku. Jeśli na nie trafimy to zostaniemy unieruchomieni na kilka sekund. Jeśli widzimy takich przeciwników to szykujmy się do obrony, ale aby skutecznie się bronić trzeba wiedzieć przed czym, więc poznajcie wszystkie możliwe bronie jakie znajdziecie w grze.


Gry podobne