Darmowe rubiny w Anno Online? Czy to w ogóle jest możliwe? Okazuje się, ze po najnowszej aktualizacji gry TAK! A wszystko za sprawą wprowadzenia nowego przedmioty do Naszego miasta, który będzie nagrodą za wykonanie jednego z zadań – każdy je otrzyma, więc postarajcie się je ukończyć jak najszybciej. Budynek będzie zajmował pola o powierzchni 3×3 i co niecałe 5 minut będzie produkował nam Rubiny, ale oczywiście, aby produkcja ruszyła musimy posiadać na koncie tzw. Nieoszlifowane Rubiny. Oczywiście budynek można ulepszać co poprawi w znaczny sposób kurs wymiany tych nieoszlifowanych na zwyczajne. Na samym starcie za 2 nieoszlifowane dostaniemy 1 Rubin. Tuż po rozbudowie Złoża Rubinów kurs będzie 1:1, a nie jak na początku 2:1.

Złoża Rubinów

Obecnie dla mnie to troszkę lekka głupota, bo Nieoszlifowane Rubiny możemy kupić za Rubiny w sklepie gry, następnie wrzucamy je do Złoża Rubinów i czekamy na przeróbkę. Jednak jeśli wczytać się w komunikaty Ubisoft to w przyszłości w Anno Online mamy otrzymywać bonusy za codzienne logowanie, gdzie nagrodami będą właśnie Nieoszlifowane Rubiny – wtedy to dla mnie będzie miało jakiś sens. Podobno takie zmiany mają zostać wprowadzone do rozgrywki jeszcze w tym roku.


Jednak aktualizacja wprowadza kilka dodatkowych zmian również w ekwipunku gracza, które mają ułatwić zarządzanie przede wszystkim surowcami. Pojawią się zakładki, które pogrupują Nam przedmioty na kategorię buffy, statki czy budynki. Dostaniemy także przycisk „połącz wszystko”, który łączy w jedno elementy tego samego rodzaju, więc poniekąd porządkuje to Nam nasz inwentarz.

Jeśli chodzi o pomniejsze zmiany w Anno Online to nie zobaczycie już w menu budowy Dyniowej Farmy czy Warsztatu Latarni. Rozbudowana papiernia wymaga teraz do zakupy posiadania 1000 kupców


Gry podobne