Hearthstone, czekacie w ogóle na tą karciankę od Blizzarda? Ja nie bardzo, ale może dlatego, że nigdy nie pociągały mnie tego typu produkcje. Oczywiście twórcy zapowiedzieli testy beta, ale po co skoro nie podali nawet przybliżonej daty ich uruchomienia. Wiemy, że się zbliżają, wciska nam się marketingowy bełkot, a to wszystko pewnie dla rozgłosu bo od ostatniej informacji jako przycichło i o Hearthstone słyszy się coraz mniej.

Z oficjalnego forum Blizzard dowiadujemy się, że:


(…) start beta-testów jest coraz bliżej – może nie nastąpi to za kilka dni, ale też na pewno nie za kilka miesięcy.

Pytanie czy Blizzard spełni swoje obietnice, które złożył graczom już dawno temu, mamy zagrać przed końcem lata, więc niech ruszą tyłki i wezmą się do roboty. Z kolejnej wypowiedzi wynika jasno, że z zaproszeniami do testów nie będzie wcale ciężko:

Na początku zaproszeń będzie względnie niewiele, ale z czasem planujemy udostępniać grę coraz większej liczbie osób. Jeżeli nie dostaniecie się do testów na początku, nie martwcie się – będziemy często zapraszać nowych graczy. Mało tego – zamierzamy dać możliwość wypróbowania Hearthstone wszystkim zainteresowanym podczas otwartej bety, która wystartuje na późniejszym etapie testów. Wystarczy, że stworzycie konto Battle.net i pobierzecie klienta gry! Żadne zaproszenie nie będzie konieczne!

Pytanie tylko czy Hearthstone spełni wymagania graczy, czy będzie godną grą na miarę twórców World of Warcraft – tego nie wiem, ale pożyjemy zobaczymy.  


Gry podobne