Odznaka Rekrutacji w grze Z Day: Hearts of Heroes to nowy przedmiot dodany do gry w wersji 2.4.0. Odznak Rekrutacji możesz użyć do rekrutowania Bohaterów Wojennych w Hali Bohaterów Wojennych!

Jak sprawdzić i użyć moich Odznak Rekrutacji?

Możesz sprawdzić swoje Odznaki Rekrutacji w zakładce “Inne” w Inwentarzu, ale nie możesz ich tam użyć.


Możesz je też sprawdzić ilość posiadanych Odznak w Hali Bohaterów Wojennych.


Jeżeli masz wystarczającą ilość Odznak, możesz ich użyć do rekrutowania Bohaterów Wojennych w Hali Bohaterów Wojennych. Odznaki Rekrutacji umożliwiają rekrutację Bohaterów na poziomie Uczeń i Zaawansowany (1 odznaka za Ucznia, 5 za Zaawansowanego).

Jak zdobyć więcej Odznak Rekrutacji w Z Day?

Obecnie możesz zdobyć Odznaki Rekrutacji, biorąc udział w Ekspedycjach Bohaterów. Aby wziąć w nich udział, naciśnij helikopter.


Po oczyszczeniu Obszaru 22 uzyskasz możliwość zdobywania Odznak Rekrutacyjnych!

3) Jaka jest różnica między Odznakami Rekrutacyjnymi a Medalami Wojskowymi? Czy istnieje lepsza Odznaka, niż Odznaka Rekrutacyjna?


Zarówno Odznaki Rekrutacyjne, jak i Medale Wojskowe używane są do rekrutacji Bohaterów Wojennych w Hali Bohaterów Wojennych. Podczas gdy Odznaki Rekrutacyjne służą do rekrutacji Bohaterów na poziomie UCZEŃ lub ZAAWANSOWANY, Medale Wojskowe pozwalają na rekrutację Bohaterów Wojennych na poziomie MISTRZ.

Poza Odznakami Rekrutacyjnymi i Medalami Wojskowymi nie ma żadnych innych przedmiotów służących do rekrutacji Bohaterów Wojennych.


Gry podobne