Każdy zastanawia się jak to jest dołączyć do jednego z tych nocnych wyścigów samochodowych, poczuć to drżenie foteli, wsłuchać się w ryk silnika i móc złamać wszystkie obowiązujące zasady. Możecie to poczuć na własnej skórze, to wszystko dzieje się każdej nocy w Xpr0 na Naszej Klasie. W tym menadżerze wyścigów online daje nam możliwość zakupu własnego auta, jego tuningu i poczucia nutki adrenaliny podczas pierwszych zmagań.

Na starcie Naszej kariery tradycyjnie musimy podać swoje imię i zakupić pierwsze auto, na szczęście zakup zostaje w całości pokryty przez tutorial. Tak zakupione autko możemy tuningować, malować itp. Ale po co nam ono bez dobrego kierowy i właśnie wyszukanie najlepszego spośród dostępnych będzie Naszym kolejnym zadaniem.


xpr0 wyścigi

Nasze auto posiada kilka ważnych właściwości, na które warto zwrócić uwagę o ile chcemy wygrywać kolejne wyścigi. Są to szybkość, stabilność i przyśpieszenie. Ale to tyle z tych bardziej ekscytujących rzeczy bo chyba nie spodziewacie się, że w grze napisanej w PHP będziecie mieli prawdziwe wyścigi? Tutaj po prostu wybieramy przeciwnika, porównujemy Nasze i jego cechy autka i wciskamy guzik „Wyścig”. Co ciekawsze w XprO można tak ścigać się 10 razy dziennie z jednym i tym samym graczem, a jeśli uda Nam się wygrać to w zamian dostajemy doświadczenie i gotówkę. Gotówka głównie zarobimy na ściganiu się z innymi, ale posiadanie większej ilości znajomych, którzy wygrywają kolejne rajdy może przynieść Nam dodatkowy dochód. Oczywiście jeśli posiadamy sporo złota (waluta premium) to możemy je zamienić na gotówkę.

Oprócz ograniczenia 10 wyścigów na dobę przeciwko jednemu graczowi mamy również ograniczenie poprzez dostępne paliwo, którego poziom maksymalny na początku to 30 – odbierzcie to jako pojemność baku, którą zwiększymy zakupując nowy samochód, albo dodając LPG. Paliwo potrzebne jest Nam do każdego wyścigów, 1 punkt to jeden wyścig, ale i to odnawia nam się co kilka minut. Zdobyte doświadczenie pozwala nam awansować na kolejne poziomy i zdobywać po trzy dodatkowe punkty umiejętności.


Podgląd samochodu

W wolnej chwili możemy udać się na przechadzkę po mieści, gdzie zobaczymy wszystko z lotu ptaka, a czerwone światła neonów wskażą Nam miejsce na nowe wyzwania. Jak na każde miasto przystało znajdziemy tutaj także bank, gdzie ulokowane środki będą procentować dla Nas, ale najpierw należy je zdobyć. Dla wielbicieli gier drużynowych stworzono specjalne miejsca jak wieżowiec, gdzie znajduje się Nasza cała ekipa, czy w międzyczasie warto zapisać się do Klubu Kierowców. Może być tak, że znudzi się Nam obecny wygląd samochodu i tutaj można wybrać się do lakierni, albo ogólnie do Wyrobów Metalowych po nowe części czy całkowicie nowe autko, które zakupimy w pobliskim salonie. Opcji jest mnóstwo, a my musimy nauczyć się wykorzystywać każdą okazję, aby urozmaicić sobie zabawę.

Miasto widok xpr0 nk


Może i gra na Naszej Klasie Xpr0 nie oferuje nam emocjonujących wyścigów, nie mamy możliwości sterowania własnym autem, ale dla fanów typowych klikaczy będzie to idealny wybór. Dlatego jeśli nie masz konta na NK to zakładaj je, stwórz własny, unikalny wózek i ruszaj na tory wyścigowe. 


Gry podobne