WW2 Assembly  jest darmową grą przeglądarkową opublikowaną przez studio Playcomet. Produkcja została osadzona w czasach drugiej wojny światowej. W tej ekscytującej, opartej na turach grze strategicznej możemy wcielić się w rolę jednego z sojuszników aliantów, czy też zagrać jako agresywni Niemcy o władzę nad Europą. Dlatego tutaj należy wysilić swój mózg aby opracować idealną strategię.

W alianckich szeregach nie zabraknie jednostek mobilnych jak haubica z działkiem 75mm. Co pozwala na szybką zmianę pozycji obronne. Dostaniemy także możliwość zarządzania jednostkami desantowymi, spadochroniarzami itp. Jednak głównym trzonem będzie tutaj batalion czołgów. Sam zdecyduj…


Ponadto są tutaj także snajperzy, którzy bronią swoich pozycji na dość duże odległości, a w dodatku są bardzo mobilnymi jednostkami. Dostawy broni, żywności, amunicji odbywają się drogą lotniczą, także nie zabraknie nam sprzętu. Każda jednostka w WW2 Assembly ma swojego oficera dowodzącego, dobrze doświadczonego, który przeprowadzi nas przez elementy taktyczne.

al_pic2

Z drugiej strony mamy jednostki niemieckie, Wermachtu. Tzw, batalion ósmy. Posiadają ciężką i skuteczną broń, która daje im dość spore możliwości kontroli celów naziemnych. Mamy tutaj także spadochroniarzy z jednostek desantowych, a także bojowe wozy piechoty. Oprócz osławionych snajperów i oficerów Wermachtu, nie zabraknie tutaj jakże sławnych czołgów Tygrysów.


To jak, zainteresowała was gra WW2 Assembly? Zagrajcie za darmo już dziś!

Zdjęcia z gry:


Gry podobne