Fani walk zapaśniczych spoglądają z niedowierzaniem na Google Play, otóż właśnie tam pojawiła się gra Wrestling Revolution 3D, jednym słowem aplikacja, która pozwoli wam się sprawdzić w roli zapaśnika, a dodatkowo grafia 3D zmaksymalizuje doświadczenia jakie wynosicie z całej rozgrywki. Ciekawostką jest to, że system „Supercard” pozwala nam tutaj stworzyć własnego zapaśnika, takiego jak my chcemy, jakiego sobie wyobrazimy, a jedynym ograniczeniem jest jedynie nasza fantazja i kreatywność. Możemy także poddawać naszych zawodników mozolnemu procesowi treningu, który de facto stworzony został całkowicie interaktywnie co dodatkowo wzbudza ciekawość i zachęca do kontynuowania zabawy.

Jednak to co jest najlepsze rozgrywa się na ringu, w walkach jeden na jednego, pełnych akcji i sytuacji, których normalni zawodnicy nigdy by nie przeżyli. Daruje sobie jednak opisywanie całej aplikacji i przejdą do czegoś czego oczekuje ode mnie większość czytelników, czyli poradnika, w którym przekazać wam chcę najważniejsze wskazówki odnośnie całej rozgrywki.


Wrestling Revolution 3D 001

Najpierw poznaj grę

Może to brzmi śmiesznie, ale po pierwszym wejściu do gry zauważyłem masę opcji, jedne są dostępne na pierwszy rzut oka, a inne skrzętnie ukryte i każda z nich jest warta naszej uwagi, każda potrafi zaskakiwać zupełnie czymś nowym. Więc zwiedzajcie, wypróbujcie każdego rodzaju gry, testujcie niekiedy przedziwne opcje, próbujcie wszystkich możliwych kombinacji podczas ataku, nauczcie się poruszać w ringu i atakować.

Przyśpieszaj grę

Gra, jak wcześniej napisałem oferuje nam szereg różnych opcji i powinniśmy zacząć od zwiększania prędkości gry. Normalnie ustawiona jest na 100%, ale wydaje się to po pewnym czasie za mało, więc zalecam od razu przestawić na 150% i wszystko potoczy się praktycznie naturalnie.


Wrestling Revolution 3D 002

Naucz się kontrolować zapaśnika

W grze znajdziemy informacje na temat kontroli jak i kombinacji pomagającej na ringach osiągać mistrzostwo.

A = Atak (ukierunkowany jest dość silny, ale nie ukierunkowany ma słaby efekt)
G = Chwyt
R = Bieg
P = Podnoszenie / Rzut (możliwość nadania odpowiedniego kierunku)
T = Drwiny / Przetyczka
EYE = Zmiana ostrości
HEALTH METER = Przełączanie zawodnika
CLOCK = Zatrzymanie / Zmiana widoku kamery


Szukaj zapaśnika szybkiego i zwinnego

Wybierając ruchy dla naszego zapaśnika zauważcie, że macie nie tylko szeroki wybór, ale również inne opcje. Warto wyszukać takie, które są najszybsze, gdyż te powolne ruchy, bardziej skomplikowana są o wiele trudniejsze do opanowania dla naszego zapaśnika.

Wrestling Revolution 3D 003

Trening nie jest dodatkiem, to obowiązek

Możecie sobie myśleć, że doskonale idzie wam na ringu bez treningu, ale w kolejnych walkach zaczniecie raz za razem przegrywać zadziwieni niesamowitymi możliwościami naszych przeciwników. O dziwo my możemy to samo co oni, jednak to wymaga treningu, poznania wszystkich możliwych ciosów i kombinacji, wtedy po długotrwałym nauczaniu nie będzie nam równych.

Podnoś różne przedmioty

Jeśli możecie chwytać różnego rodzaju przedmioty to szybko opuście ring i poszukajcie czegoś co możecie złapać – cokolwiek i rzuć tym w swojego przeciwnika. To nie tylko sprawia radość czy dobrze wygląda, ale również zadaje oponentowi ogromne obrażenia.

Wrestling Revolution 3D 004

Prosto i szybko również wygrywać można

Rozumiem, że większość z was uzna, iż bardziej złożone ruchy, ciosy czy chwyty wyglądają o wiele lepiej, aż chce się krzyknąć „wow” jednak z drugiej strony ciężko wprowadzić je w życie i czasami lepiej korzystać ze standardowych ataków dopóki nie osiągniemy perfekcji z bardziej skomplikowanych ciosach. Jednak to co robicie i jak to robicie w dużej mierze wynika z danej sytuacji, jeśli mamy przeciwnika, który na upartego stara się wyprowadzić serię skomplikowanych ciosów i idzie mu to dość mozolnie, to warto mu przyłożyć serią szybkich, aczkolwiek prostych ciosów, aby zbudził się, a następnie padł na dechy.


Gry podobne