Studio GamesCampus USA zakomunikował właśnie dziś, że oficjalne testy Open Beta gry World Tour Fishing rozpoczną się 27 lutego 2014 roku. Jest to nowa gra dla pasjonatów rybołóstwa, wędkarstwa czy jak to tam można inaczej nazwać. Będą oczywiście przynęty, wędki i grube ryby na przestrzeni 25-ciu poziomów. Łowić będzie można w dwóch krajach, w których razem znajdziemy ponad 20 ciekawych lokacji, cichych, spokojnych, idealnych na wypoczynek z wędką. Gracze poprzez dołączanie do codziennych turniei jak i podczas zbierania kolejnych odznaczeń będą wybijali się na szyty rankingów, w których dla najlepszych czekają ciekawe nagrody i tytuły.

Nie myślcie sobie, że złapanie rzadkiej ryby będzie czymś prostym. W World Tour Fishing pochwycenie unikalnego i cennego okazu będzie wymagało specjalnych umiejętności wykorzystywanych podczas skomplikowanego procesu połowu.

Będzie także coś w rodzaju akwarium, które posłuży Nam do pochwalenia się swoimi zdobyczami przez szerokim gronem graczy jak i przed swoimi znajomymi.

“With a unique title like World Tour Fishing, we feel confident in saying that this game is the best PC Fishing Title on the market. We can’t wait to let people see for themselves on February 27th!” says Elliott Coward, Producer for World Tour Fishing. “With all the content and challenges waiting for players, we know we’ll be engrained in the memory of fishers and gamers alike.”

[youtube id=”3PFK-mrtMbI” width=”633″ height=”356″]