Wolfteam jest unikalnym produktem 3D MMORPG od Softnyx, najbardziej dopracowana strzelanka. Najbardziej unikalną aspektem gry jest to, że gracze mogą przyłączyć się do drużyny jako “Marine” , jak i do  “Wolf” wilków.

Marines mają mało punktów życia, ale są skuteczni w zadawaniu obrażeń na odległość, a wilki posiadają sporo życia, ale mają słabe ataki. Gra jest rozgrywana w szybkim tempie, bardzo zrównoważona rozgrywka i naprawdę jest to jeden z najlepszych gier MMOFPS .


W grze możemy szybko przekształcać się w z wilka w marines. Ten aspekt Wolfteam wprowadza wiele strategii do gry, a gracze muszą być w stanie szybko przekształcić się w odpowiednim czasie. Czasami może okazać się, że trzeba podjąć decyzje, czy lepiej ponownie załadować broń czy przekształcić się w wilka i walczyć pazurami z twoim wrogiem. Zarówno “marines” i “Wilki” mają swoje własne odrębne zalety i wady.

“Marines” może zazwyczaj szybko zabić wroga wilka z dystansu, ale  w ramach walki w zwarciu “wilk” szybko rozgniata marines w ciągu kilku sekund, więc gracze będą mieli do opanowania wiele taktyk i umiejętność przekształcenia się.


Gry podobne