WitchMe to nowa gra przeglądarkowa od studia Purisoft, która zabierze nas do magicznego świata gry społecznościowej dla najmłodszych. Dzieci mogą tutaj uczyć się magii, grać w karty razem z przyjaciółmi itp.

Ta produkcja MMO posiada interaktywny świat, gdzie każdy jest obdarzony magicznymi zdolnościami, a dzieci z artystycznym zacięciem znajdą tutaj właśnie coś dla siebie. Dodatkowo można zagrać w wiele mini gier, a całość gry posiada certyfikat, który potwierdza, że produkt jest całkowicie bezpieczny i mogą w niego grać najmłodsi. Dzieci mogą używać magii aby np. naprawiać mosty, sprawić aby kwiaty rosły, walczyć z potworami oraz przekształcić się w superbohaterów czy też swojego idola np. gwiazdę muzyki pop, oraz oferowanych jest też wiele wiele innych rozwiązań.


WitchMe przestrzega wszelkich wymagań dotyczących bezpiecznego środowiska dla dziecia. Jako tako nie ma tutaj przemocy, a dodatkowo na czacie jest filtr oraz 24h/dobę dostępny jakiś moderator. Dzieci na pewno spotkają tutaj nowych znajomych, spędzą miło czas itp. Oczywiście gra jest zupełnie darmowa, ale będzie też wirtualna waluta, za którą będzie można kupić dodatkowe przedmioty w celu przyśpieszenia rozgrywki.


Gry podobne