Dziś specjalna recenzja dla płci pięknej. Mam pytanie, czy marzyłyście kochane dziewczyny o tym, aby zostać wróżką Winx? Jeśli tak to macie teraz okazję nią zostać dzięki grze Winx Bloomix Quest, którą znajdziecie na iTunes (iOS) jak i na Google Play (Android). Niestety zostaniecie wróżkami jedynie w wirtualnym świecie, ale zawsze to jakiś początek co nie? 

Gra opiera się o popularną serię bajek Winx Club i przeniesie was do również kolorowego i bajecznie pięknego świata magi jaki znacie z telewizji. Przygody naszych bohaterek, tak możecie zagrać swoją ulubioną postacią, toczą się w znanej nam doskonale scenerii z bajek. Przebiegniemy się zarówno po wielkich budynkach jak i trafimy w sam środek lasu, ale nie bójcie się nie jest wcale mroczny i przerażający. Aby szybciej przemierzać kolejne lokalizacje udostępniono nam różnego rodzaju pojazdy, ale przyznam, że widok wróżki na rowerze nieco mnie zdziwił, sądzę że i na was zrobi to nie lada wrażenie.


winx 2

Osobiście nie oglądałem nawet jednego odcinka serialu o Winx, więc nie mogę wam powiedzieć, czy twórcy gry Winx Bloomix Quest wiernie wszystko odwzorowali, ale jak na grę mobilną wszystko prezentuje się całkiem dobrze, a bawić możemy się w różnych trybach, których sam naliczyłem trzy i raczej nic więcej nie ma. Na samym starcie przywita was samouczek i on poprowadzi was przez świat wróżek, gdzie poznacie podstawowe zasady, które nim rządzą.

Niestety piękno grafiki nie idzie w parze z dobrą muzyką, choć dla małych dziewczynek może wydać się atrakcyjne – mnie bardziej przeraża, irytuje, ba denerwuje aniżeli się podoba.


winx 3

W sumie za wiele nie ma tutaj do opisywania, w Winx Bloomix Quest zagra każdy kto ma na to ochotę i nie będę przypisywał ten gry tylko do najmłodszych bo przyznam, że przez pewien czas i ja się w niej całkiem dobrze bawiłem. Dlatego śmiało pobierajcie apkę z Androida albo na iOS i ruszajcie ku nowym przygodom w magicznym świecie wróżek.


Gry podobne