Studio Carbine ogłosiło, że start ich nowej gry MMO sci-fi WildStar nastąpi jeszcze w tym roku. Z tej okazji również dowiadujemy się wiele nowych rzeczy na temat gry, a także możemy rzucić okiem na trzy nowe materiały wideo. W WildStar akcja rozgrywka się na planecie Nexus, tajemniczej, która jest domem rasy zwanej Eldan. To miejsce jest bogate w liczne skarby i technologie, które mogą stać się naszą własnością. Jest tutaj również miejsce zwane Deradune, które stanie się startową lokacją nowo przybyłych ras.

Carbine również ukazuje nam frakcje Exile, złożoną z najemników, którzy siłą wygnani zostali ze swojej rodzimej planety i są pierwszymi, którzy osiedlili się na Nexus.


Dodatkowo dowiadujemy się nieco nowych rzeczy na temat ścieżek Explorera i Soldier'a. Explorer jest idealną ścieżką rozwoju dla tych, którzy chcą widzieć jak najwięcej. Możemy tutaj zobaczyć to czego inni nie widzą, gdzie inni nie mają dostępu. Więcej informacji zostało przekazanych za pomocą poniższego materiału wideo:


 

Ścieżka Soldier przeznaczona jest dla tych, którzy preferują walkę. Przygotowano tutaj serię specyficznych zadań i akcji, które wiążą się tylko i wyłącznie z żywiołową walką, a wszystko opisuje poniższy materiał wideo:Gry podobne