Witamy w Centrum podróży w grze Wiejskie Życie! Znajdziesz je po prawej stronie na swojej Wyspie. Centrum podróży odblokuje się na poziomie 70. Przygotuj się na wycieczkę dookoła świata!


Przygotuj produkty – Wiejskie Życie

Zanim wyruszysz w podróż, musisz przygotować tak dużo produktów, jak tylko zdołasz. W drodze możesz bowiem spotkać wielu różnych ludzi o różnych wymaganiach. Wymagane towary zobaczysz na początkowym panelu. Produkty te będą zmieniać się każdego dnia. Nie oszczędzaj zatem – zabierz swoje zwierzaki i poznaj wielu nowych przyjaciół!

Wybierz swoich najlepszych towarzyszy

W podróż zabierzesz ze sobą nie tylko produkty z farmy, ale także zwierzaki. Gdy rozpocznie się Twoja podróż, zwierzaki będą mogły negocjować z klientami przy użyciu zabranych towarów. Po zakończeniu negocjacji otrzymasz Monety oraz Pamiątkowe monety.


W grze Wiejskie Życie każdego dnia zobaczysz „Polecanego zwierzaka”. Wybierz taki sam rodzaj zwierzaka jak „Polecany zwierzak”, a otrzymasz dodatkowe nagrody! Pamiętaj jednak, że dodatkowe nagrody liczone będą tylko jeden raz, co oznacza, że wybierając dwa lub nawet trzy zwierzaki tego samego rodzaju, co „Polecany zwierzak”, dodatkowe nagrody i tak otrzymasz tylko raz.

Pamiętaj również, że maksymalna Siła i Umiejętność sprzedaży są bardzo ważne w negocjacjach. Zabierz więc ze sobą tylko najsilniejsze zwierzaki!


Rozpoczęcie podróży

Umieść zwierzaki, zanim pojawią się klienci! Są trzy pozycje przygotowane dla Twoich zwierzaków. Umieść zwierzaki jednego po drugim, a następnie kliknij przycisk „Gotów”. Wystarczy, że poczekasz teraz, aż zwierzaki rozpoczną negocjacje z klientami!

Zakres i prędkość negocjacji w grze Wiejskie Życie ustalane są na podstawie maksymalnej Umiejętności sprzedaży Twojego zwierzaka. Pojemność na produkty oraz liczba negocjacji ustalane są na podstawie maksymalnej Siły Twojego zwierzaka.

Upewnij się zatem, że zabierasz ze sobą trzy najsilniejsze zwierzaki!

Specjalny klient

W czasie podróży napotkać możesz specjalnego klienta, poruszającego się szybciej od pozostałych. Naciśnij na niego, a możesz zdobyć potężny wzmacniacz!

Sklep z pamiątkami

Pamiątkowe monety w grze Wiejskie Życie możesz wymieniać na nagrody w Sklepie z pamiątkami. Chodź i przekonaj się, co w nim nowego!


Gry podobne