Dukaty to jedna z walut występujących w grze Wiejskie Życie: Nad Morzem. W dzisiejszym poradniku dowiesz się jak zdobywać Dukaty całkowicie za darmo. Możesz otrzymać darmowe Dukaty w następujące sposoby:

1) Połączenie konta gry z Facebookiem

Podczas łączenia swojej gry z kontem na Facebooku możemy otrzymać trzy darmowe Dukty na nasze konto. Jednak sposób jest jednorazowy, jeśli odłączymy grę od fejsa i podłączymy ponownie, to nie otrzymamy dodatkowych dukatów. Więc nie kombinujcie.


2) Nagroda za Dzienny Bonus

Aby tym sposobem otrzymać darmowe Dukaty w grze Wiejskie Życie Nad Morzem, musimy logować się do gry każdego dnia. Nie ma znaczenia czy gracie czy nie, wystarczy się zalogować, aby odebrać cenne nagrody. Ciąg takich logowań, już piątego dnia, dodaje nam ekstra bonus w postaci jednego Dukata – lepsze to niż nic. Z drugiej strony nie zawsze to jest Dukat, niekiedy zamiast niego dostajemy np. Benzynę czy Nawóz.

3) Awans na wyższy poziom

Awansując w grze na wyższe poziomy, za każdym razem podczas zdobycia levela, otrzymujemy darmowego Dukata. Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, co nie?

4) Za otrzymane Osiągnięcia

Zaglądajcie często do Domu Osiągnięć, tam za Waszą wytrwałość będziecie nagradzania Dukatami, wystarczy przejrzeć osiągnięcia i dążyć do nich ze wszystkich sił.
Możesz otrzymać darmowe Dukaty za zdobywanie Osiągnięć w Domu Osiągnięć.

5) Zbieraj Żetony – odbieraj Dukaty

Żetony można zbierać (zielone) z np. kalendarza czy podczas wędkowania, a nawet i z Koła Fortuny. W dziale Tajemnica możemy wymieniać zielone żetony na wiele cennych rzeczy.


6) Zakręć Kołem Fortuny

Próbuj każdego dnia swojego szczęścia w Kole Fortuny, nawet jeśli nie uda się dostać Dukatów to może wpadną Wam zielone żetony, albo inne cenne przedmioty.

7) Śledź Fan Page gry na Facebooku

Staraj się codziennie zaglądać na oficjalny FanPage gry na Facebooku. Bardzo często organizowane są tam różnego rodzaju konkursy, w których do wygrania są między innymi Dukaty.

8) Zostań zawodowym wędkarzem

Na pobliskim pomoście możesz znaleźć Księgę Wędkarską. Zacznij w niej zbierać jak najwięcej gwiazdek, a i podczas łowienia trafiają się ryby, za które otrzymasz całkowicie za darmo nasze cenne Dukaty.


9) Bonus Oddanego Farmera

Spójrz dokładnie na ekran gry. Teraz przesuń swój wzrok na połyskującą skrzynię, którą znajdziesz w lewym, górnym rogu. Widzisz ją? Tam właśnie dostaniesz Bonusy Oddanego Farmera, a między innymi także szansę na darmowe dukaty.


Gry podobne