Przemodelowaliśmy Kawiarnię. Od teraz możesz wybrać dowolnego gościa i przyjąć tak wiele zamówień, ile tylko chcesz. Są dwa poziomy trudności do wyboru. Im cięższe zadanie, tym lepsze nagrody. Bez obaw, będziesz mógł je odświeżyć za darmo. Darmowe odświeżenia będą resetowane każdego dnia o 00:00 czasu UTC+0.
Będzie 5 rodzajów zadań: łowienie. podarowanie, gotowanie, sadzenie i quiz.

Funkcja Szukania Zwierzaka

W trakcie wykonywania Misji w Kawiarni, możesz poprosić swojego Zwierzaka, żeby pomógł Ci ukończyć dane zadanie i znalazł wymagany przedmiot.


Naciśnij na ikonę zwierzaka, a pojawi się nowy panel:

Wybierz Zwierzaka, a ten będzie miał 15 minut na poszukiwania przedmiotu na Twojej farmie. Jeżeli masz szczęście, Zwierzak natychmiast znajdzie poszukiwany przedmiot. Jest jednak również szansa, że w ogóle nie znajdzie tego przedmiotu.


Uwaga: Ta funkcja może być użyta tylko raz w trakcie danego zadania. Gdy Twój Zwierzak szuka dla Ciebie przedmiotu nie może być użyty do wykopywania kufrów lub negocjowania z Gośćmi.

Poproś Społeczność o Pomoc

Jeśli Twojemu Zwierzakowi nie udało się odnaleźć przedmiotu, w Społeczności pojawi się przycisk pomocy. Możesz o nią poprosić raz dziennie.

Poproś członków Społeczności o pomoc, a Ci którzy pomogą 5 razy dziennie otrzymają w nagrodę Medale Reputacji i monety!


Nagrody za Zadania z Kawiarni

Każde wykonane zadanie w Kawiarni da Ci Ciasteczko Zwierzaka, Punkty Uśmiechu i Monety. Po każdym 30 zadaniu otrzymasz szansę na zdobycie specjalnej nagrody zawierającej Zwój z Ekwipunkiem Zwierzaków. Po ukończeniu wszystkich 300 zadań otrzymasz nagrodę główną:

  • 1-Gwiazdkowa Nagroda Główna daje Katalog Zwierzaka 10 poz.
  • 2-Gwiazdkowa Nagroda Główna daje Katalog Zwierzaka 20 poz.

Gry podobne