W grze Wiejskie Życie Nad Morzem możecie produkować tzw. Czerwone Jaja, wiem że to dość dziwne, bo jajka nie powinny być czerwone, ale to w sumie tylko gra, więc pomińmy sprawy czysto logiczne.

Tym samym, aby produkować wspomniane, Czerwone Jaja, będziecie musieli najpierw zaopatrzyć się w Ulepszacz Kurnika co najmniej na poziomie trzecim. Dodatkowo niezbędny będzie również inny ulepszać, czyli Ulepszacz Młyna na minimalnie piątym poziomie.


Gdy już masz powyższe elementy możesz przejść do zakupu Gadżetu Paszy w Tajemnicy, do czego będą niezbędne Niebieskie Żetony. Po zakupie Gadżetu połącz go z Ulepszaczem Młyna. To nie wszystko, Niebieskie Żetony dalej będą przydatne bo kupić jeszcze musimy Gadżet Czerwonego Jaja, aby połączyć go później z Ulepszaczem Kurnika.

W tym momencie już musisz posiadać tylko Młyn Holenderski, gdzie zaczniesz produkować losowo Paszę. Paszę dodajemy teraz do Ulepszacza Kurnika z Gadżetem Czerwonego Jaja. Dzięki temu nasze Kury rozpoczną produkcję / znoszenie Czerwonych Jaj.


Gry podobne