Wewaii to strategiczna gra MMO, w którą zagramy za darmo poprzez praktycznie każdą z dostępnych przeglądarek na rynku. Gracze tutaj mogą doświadczyć szerokich opcji dostosowywania i dość dużej elastyczności podczas projektowania własnego ośrodka wypoczynkowego, który położony będzie w pięknym, tropikalnym raju skąpanym gorącym słońcem. Jednak, aby biznes dobrze się kręcił to będziemy musieli spełniać każdą zachciankę swoich gości, głównie będą to turyści, ale pamiętajmy, że to właśnie oni utrzymują ośrodek przy życiu.

W Wewaii gracze wcielają się w rolę managera hotelu, którego zadaniem jest wypełnianie każdej zachcianki odwiedzających kompleks turystyczny gości. Na liście rezerwacji możemy przeglądać każdego turystę, zobaczyć jakie ma wymagania i tym samym zdecydować można, gdzie aktualnie można go umieścić, czyli w jakim hotelu, jakiej klasie pokoju i z jakimi atrakcjami. Wszystko po to, aby oferta naszego ośrodka była jak najbardziej dopasowana do gustu odwiedzających, do ich czasami przedziwnych życzeń i zainteresowań. Gracze mogą nawigować po całym kurorcie, bo jak to mówią „Pańskie oko konia tuczy”, więc i my musimy mieć wgląd w każdy aspekt naszego hotelu.


Wewaii - symulacja parku rozrywki

Podczas tworzenia wakacyjnego raju, gra Wewaii pozwala graczom na użycie wielu opcji dotyczących personalizacji ośrodków. Możemy indywidualnie umieszczać, gdzie tylko chcemy, budynki, rośliny i inne dekoracje, a jedynym wymogiem jest posiadane miejsce na terytorium ośrodka. Każdy element może być obracany i zmieniany (styl, kolor itp.) dowolnie, aby móc jak najlepiej oddać całą atmosferę panującą na wyspie. Dzięki kreatywności każdy z Nas może posmakować choć po części tego, czym jest prawdziwy raj.

Wraz ze zdobywanym doświadczeniem wzrasta poziom graczy, a co za tym idzie możemy budować nowe konstrukcje, dostawać dostęp do ciekawszych zdolności, dekoracji i specjalizacji. Poszerzając swoje terytorium możemy budować kolejne atrakcje, rozwijać okoliczne środowisko i zdobywać kolejne odznaczenia – a to wszystko wpływa na nasz ogólny ranking.


W Wewaii dokonywana jest ciągła ocena tego co już potrafimy i co oferuje Nasz ośrodek wypoczynkowy. Jeśli jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby turystów to ocena jest o wiele wyższa. Dodatkowo na nią wpływają atrakcje, rozbudowanie budynków i usługi oferowane przez zatrudniony personel. Im wyższa jest ocena naszego ośrodka tym częściej jest on rekomendowany dla innych graczy czy odwiedzających.


Gry podobne