W dzisiejszym artykule podzielimy się z Tobą wszystkimi naszymi wskazówkami i kodami gry West Game, aby pomóc Ci zbudować najlepiej prosperujące miasto na Dzikim Zachodzie i pomóc Ci zarządzać nim jak profesjonalny szeryf.

Będziesz musiał poradzić sobie z całkiem sporą liczbą problemów, dlatego ważne jest, aby umieć właściwie radzić sobie z każdym nieszczęściem, które nadejdzie (np. Bandyci atakujący twoje miasto) i nie stracić nic w tym procesie. Ponieważ masz do dyspozycji całkiem sporo zadań, przeprowadzę cię dzięki temu poradnikowi przez wszystko, co musisz wiedzieć!


Więc jesteś gotowy? Przejdźmy teraz do porad i wskazówek dotyczących gry West Game!

Najpierw buduj budynki według linii zadań gry

Główna linia zadań znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu. Tutaj zobaczysz sporo zadań i ich wszelkie wymagania do ich ukończenia. Możesz także po prostu dotknąć ich na ekranie głównym w środkowej dolnej części, dzięki czemu przejdziesz dokładnie tam, gdzie musisz być, aby ukończyć to zadanie.


Nagrody, które otrzymujesz za te zadania, są bardzo przydatne, ponieważ pomogą ci zdobyć zasoby i awansować. Dzięki nim poznasz także wszystkie budynki, które musisz zbudować, aby mieć wspaniałe miasto, więc sugeruję, abyś na początku podążał za tymi zadaniami.

W dalszej części gry znalazłem nieco inną metodę – więcej szczegółów na ten temat znajdziesz poniżej!

Buduj, ale także ulepszaj kolejne budynki

Po zbudowaniu wielu struktur powinieneś zacząć ulepszać i budować ich jeszcze więcej. Najlepszym sposobem, jaki znalazłem, jest jak najszybsze rozbudowanie budynków do maksimum.


Maksymalne podniesienie poziomu budynków dla bieżącego poziomu centrum miasta pomoże ci utrzymać maksymalne ulepszenie twojego miasta we wszystkich okolicznościach, więc uważam, że jest to dla każdego najlepsze rozwiązanie.

Sugeruję także, abyś ulepszył budynki tak bardzo, jak to możliwe, aby być na maksymalnym poziomie dla obecnego poziomu centrum miasta, a za każdym razem, gdy dokonasz nowego ulepszenia centrum miasta, wracaj i ulepszaj każdy budynek na maksa.

Dołącz do aktywnego Sojuszu

Sugeruję, abyś nie spieszył się i znalazł dobry i aktywny Sojusz, do którego można dołączyć, ponieważ dzięku temu dostaniesz dostęp do bardzo ważnych funkcji. Oczywiście, jeśli nie możesz go znaleźć na samym początku gry, nie martw się! Po prostu dokonaj wszystkich ulepszeń, jak zasugerowałem powyżej, a wkrótce będziesz mieć bardzo potężne miasto.

Gdy twoje miasto będzie wystarczająco silne, zdecydowanie łatwiej znajdziesz Sojusz. Dlatego ważne jest, abyś przyłączył się do aktywnego Sojuszu, ponieważ możesz otrzymać wiele przyspieszeń budowy od innych graczy. Pomogą ci budować znacznie szybciej, więc jeśli jesteś w dobrym i aktywnym Sojuszu, w zasadzie będziesz budował szybciej.

Korzystaj z przyspieszeń, aż będziesz mógł dokonać ulepszenia za darmo

Przyspieszenia pomogą ci ulepszyć budynki, znacznie skracając ten czas! Przyspieszania używaj głównie dla rozbudowy centrum miasta i innych budynków, które są bardzo ważne, jeśli chodzi o to, co musisz ulepszyć, ponieważ spełniają one w zasadzie kluczowe funkcje w twoim mieście.

Zawsze używam przyspieszeń dla Centrum Miasta i Akademii, ponieważ lubię dużo badać. Powinieneś jednak mądrze używać przyspieszeń i nie marnować ich na wczesnych etapach gry, ponieważ jeśli przystąpisz do Sojuszu, to tylko z samej pomocy szybko dokończysz budowy i badania.

Sugeruję, aby użyć tych przyspieszeń w późniejszej fazie gry, gdy ulepszenia zajmują kilka godzin. Jeśli zaczynasz ulepszanie Town Center (które trwa dłużej niż inne budynki), powinieneś skupić się na robieniu innych rzeczy w grze i rozpocząć ulepszenie przed pójściem spać, w ten sposób zostanie ono ukończone do rana. Rób to, jeśli oczywiście nie chcesz używać przyspieszeń. W przeciwnym razie wykorzystaj te Przyspieszenia, aby szybko ukończyć długie budowy TYLKO po tym, jak poprosisz Sojusz o pełną pomoc (dla maksymalnego czasu zmniejszenia prędkości budowy).

Nie zapomnij o możliwości darmowej budowy

Za każdym razem, gdy budynek buduje się lub ulepsza w czasie mniejszym niż 10 minut, możesz zakończyć akcję za darmo! Jest to bardzo dobre, ponieważ ilekroć masz dostępny darmowy budynek (lub ulepszenie), nie musisz czekać na jego zakończenie, a zamiast tego po prostu naciśnij przycisk „za darmo (free)” i proces budowy zostanie zakończony!

Sugeruję, aby wziąć to pod uwagę podczas korzystania z przyspieszeń i nie marnować przyspieszeń.

Wykonuj zadania!

W zakładce Zadania w dolnej części ekranu znajdziesz kilka zadań, które możesz wykonać, aby zdobyć różne gadżety, takie jak EXP szeryfa i zasoby. Sugeruję, abyś wypełniał je każdego dnia, zanim zresetują się (ponieważ resetują się co 6 godzin), a zdobędziesz za ich wykonanie dodatkowe korzyści!

Powinieneś zacząć od zadań o niższym czasie i pozostawić te o dłuższym czasie na później. W ten sposób nawet jeśli nie możesz ukończyć ich wszystkich przed zresetowaniem, przynajmniej ukończysz większość z nich.

Idź do Akademii i rozpocznij badania!

Naprawdę zachęcam do pójścia do Akademii (obok centrum miasta) i rozpoczęcia badań nad dodatkowymi umiejętnościami, ponieważ przydadzą się one później.

Najlepiej skoncentrować się na początku na ekonomii -> Konstrukcja, ponieważ każda niewielka pomoc w przyspieszeniu budowy jest dobra. Następnie skup się na każdej innej umiejętności, którą możesz zdobyć, ponieważ w końcu powinieneś je wszystkie posiąść!

To byłyby wszystkie nasze wskazówki i porady dotyczące gry West Game, które mamy dla Ciebie w tej chwili! Czy znasz inne fajne i pomocne wskazówki dotyczące gry? Udostępnij je nam w sekcji komentarzy poniżej!


Gry podobne