Studio WeMade Entertainment zapowiedziało start swojej najnowszej gry na AndroidaHeroes of Altan. Gra najpierw ma trafić do użytkowników z krajów zachodnich, a dopiero później przemierzy cały świat. Heroes of Atlan to gra fantasy RPG, która przenosi graczy na ziemie pełną ruin po starej cywilizacji, gdzie panowanie przeją Król Demonów. 

Na starcie wybieramy jedną z pięciu dostępnych klas: Paladyna, Zabójcę, Łucznika, Maga albo Berserkera. Po utworzeniu postaci możemy ją ulepszać i personalizować przy pomocy tysięcy przedmiotów wliczając w to 14 setów sprzętowych. Będzie także możliwość tworzenia własnych itemów jak i gracz dostanie do pomocy pet’a.


Twórcy gry Heroes of Altan twierdzą, że gameplay nigdy praktycznie się nie kończy, a graczy czeka tutaj walka przeciwko setkom potworów i innych złowrogich kreatur. Walki w grze są turowe i dostępne są zarówno kampanie dla pojedynczego gracza jak i walki PvP na arenie. Nie zabraknie również trybu multiplayer, w którym kilku graczy tworzy drużynę, aby rywalizować w o wiele bardziej skomplikowanych wyzwaniach.

hero of the altan

Heroes of Atlan to doskonały przykład najwyższej jakości jaką zawsze oferuje WeMade i nie powinna trafić jedynie do użytkowników mobilnych, ale do każdego fana RPG – powiedział Won Il Sue, wiceprezes firmy WeMade Global Business Division.

Jednym słowem otrzymamy klasyczną grę RPG na urządzenia mobilnych z systemem Android, gdzie gracze wezmą udział w setkach przygód bez względu gdzie obecnie się znajdują, czy to w autobusie czy w tramwaju.


Gra Heroes of Atlan dostępna jest już na serwisie Google Play. Wersja iOS będzie dodana nieco później.

[youtube id=”yJB4g725XvE” width=”673″ height=”356″]

 Gry podobne