Adaptacje gier online na podstawie programów telewizyjnych nie mają najlepszych osiągnięć w zakresie jakości, ale MMO Weeds Social Club, na podstawie popularnej serii Weeds, wydaje się być wyjątkiem.

Nawet w początkowej formie zamkniętej wersji beta gra potrafi pokazać poziom i głębie. która występuje w większości gier towarzyskich sim. A krótko mówiąc gra jest o rosnącej marichuanie! Więc zaczynamy od sprzedaży narkotyków, aby zarobić troszkę pieniędzy. Oczywiście muszę zaznaczyć, że gra kierowana jest do starszej części społeczeństwa, w końcu nie gorszmy naszej młodzieży, ale chyba już za późno. No ale cóż tu mówić, aby sprzedać maryśkę musimy ją wyhodować, musi urosnąć i tutaj właśnie poznajemy elementy ze znanych gier farmerskich. Czekamy na nasze plony okreslony czas, a później już tylko zbiory i sprzedaż, ale parę nasionek lepiej zostawić na dalszy siew. No ale na naszej faremce znajdą się też chwasty, co wnosi troszkę realizmu do rozgrywki.


Znajdziemy tutaj także wiele zadań do wykonania, nasz telefon praktycznie nie przestanie dzwonić, a każdy quest poprzedzony jest rozmową z jakąś postacią, ale jak się wczytać to znajdziemy w tych rozmowach mnóstwo czarnego humoru wnoszącego troszkę fabuły do całości rozgrywki. Jeśli chodzi o samą postać to nie znajdziemy tutaj typowych elementów RPG, oczywiście statystyki są, ale nie tyczą się walki itp. Za każdym razem jak podniesiemy nasz poziom, będziemy mogli przydzielić punkty umiejętności do takich statów jak np: zdolność wymiany czy sadzenia roślin, co z kolei da nam spore korzyści podczas dalszej rozgrywki.

 


Gry podobne