Wedding Street jest przeglądarkową grą, która oferuje nam możliwość wcielenia się w rolę planisty ślubów, w skrócie założymy naszą firmę, która tym się zajmuje. Chciałbyś/chciałabyć zostać najlepszym organizatorem ślubów? To nie możesz przegapić tej produkcji. Wedding Street w sumie jest czymś w rodzaju sześciu gier w jednej. Na początku można się troszkę zagubić pośród wszystkich dostępnych funkcji w grze, ale przy odrobinie cierpliwości odkryjemy całą funkcjonalność gry, a co za tym idzie rozgrywka stanie się ciekawsza. Jako gracz posiadamy sześć różnych sklepów, a każdy o specyficznej funkcji. Prawdziwy organizator ślubów musi potrafić zadowolić klienta pod każdym względem, dlatego możemy równie dobrze zajmować się kwiaciarnią jak i cukiernią, dekoratornią czy kreacjami na imprezę, będzie też printer shop i event shop.Niewielki tutorial pozwoli nam poznać podstawy gry, ale wg. mnie nie jest wyczerpujący i nie tłumaczy wielu dostępnych funkcji i opcji. Polecam jednak czytać wszystko uważniej i postarać się to zrozumieć. Zadań jakie na nas czekają jest sporo od projektowania ubrań na życzenie po pieczenie weselnego tortu, a nawet zaplanowanie całej ceremonii czy też dekoracji sali i kościoła.

Jednak ważne jest gdy planujemy jakiś ślub, aby wziąć pod uwagę życzenia klientów, a mogą być to takie detale jak określony kolor czy tematyka, więc jak chcesz z sukcesem ukończyć zadanie musimy spełnić te wymagania.


Z elementów społecznościowych mamy tutaj odwiedzanie przyjaciół, a także obdarowywanie ich prezentami, jak np.  kofeiną, która pomoże im wykonywać szybciej ich zadania. Możemy także prosić ich o pomoc w wykonywaniu naszych zadań.

Jednak patrząc na inny aspekt tej gry to sądzę, że niedługo gra będzie wymagała ciągłego wydawania kasy, bo już nasza pierwsza misja zajmie nam 24 h bez pomocy przyjaciół. Więc wychodzimy już po pierwszej wizycie w grze na cały dzień i może, ale to może wrócimy na następny ….


Gry podobne