Wedding Street jest przeglądarkową grą, która oferuje nam możliwość wcielenia się w rolę planisty ślubów, w skrócie założymy naszą firmę, która tym się zajmuje. Chciałbyś/chciałabyć zostać najlepszym organizatorem ślubów? To nie możesz przegapić tej produkcji. Wedding Street w sumie jest czymś w rodzaju sześciu gier w jednej. Na początku można się troszkę zagubić pośród wszystkich dostępnych funkcji w grze, ale przy odrobinie cierpliwości odkryjemy całą funkcjonalność gry, a co za tym idzie rozgrywka stanie się ciekawsza. Jako gracz posiadamy sześć różnych sklepów, a każdy o specyficznej funkcji. Prawdziwy organizator ślubów musi potrafić zadowolić klienta pod każdym względem, dlatego możemy równie dobrze zajmować się kwiaciarnią jak i cukiernią, dekoratornią czy kreacjami na imprezę, będzie też printer shop i event shop.Niewielki tutorial pozwoli nam poznać podstawy gry, ale wg. mnie nie jest wyczerpujący i nie tłumaczy wielu dostępnych funkcji i opcji. Polecam jednak czytać wszystko uważniej i postarać się to zrozumieć. Zadań jakie na nas czekają jest sporo od projektowania ubrań na życzenie po pieczenie weselnego tortu, a nawet zaplanowanie całej ceremonii czy też dekoracji sali i kościoła.

Jednak ważne jest gdy planujemy jakiś ślub, aby wziąć pod uwagę życzenia klientów, a mogą być to takie detale jak określony kolor czy tematyka, więc jak chcesz z sukcesem ukończyć zadanie musimy spełnić te wymagania.


Z elementów społecznościowych mamy tutaj odwiedzanie przyjaciół, a także obdarowywanie ich prezentami, jak np.  kofeiną, która pomoże im wykonywać szybciej ich zadania. Możemy także prosić ich o pomoc w wykonywaniu naszych zadań.

WARTO ZOBACZYĆ  Legend World

Jednak patrząc na inny aspekt tej gry to sądzę, że niedługo gra będzie wymagała ciągłego wydawania kasy, bo już nasza pierwsza misja zajmie nam 24 h bez pomocy przyjaciół. Więc wychodzimy już po pierwszej wizycie w grze na cały dzień i może, ale to może wrócimy na następny ….


Gry podobne