WarpFire: Thurmalite Wars to kolejna gra przeglądarkowa, w której będziecie mogli zdobyć kolejne krainy, kolejne nieprzemierzone wcześniej połacie kosmosu i zadeklarować je jako własne. Gracze stają się tutaj dowódcami floty gwiezdnej i muszą niekiedy zmierzyć się z samym sobą jak i z rosnącym dookoła złem.

Panowanie nad całym wszechświatem jest w zasięgu dłoni, a wystarczy tylko włączyć przeglądarkę i wybrać właściwy adres, a jest nim strona gry, którą wam dziś krótko postaram się opisać.

Opis gry WarpFire

W grze WarpFire swoją karierę rozpoczniemy od kilku pierwszych wyborów, na początek zdecydujemy czy chcemy opowiedzieć się po stronie Biostar czy frakcji piratów kosmicznych Neotech. Wybierając Biostar decydujemy się na rozwój typowo związany z badaniami biochemicznymi i bioekologicznymi, aby dzięki genetycznym mutacjom zyskać przewagę nad innymi rasami. Neotech korzysta, jak sama nazwa mówi, z zaawansowanej technologii.

Kolejnym wyborem w WarpFire jest wybor klasy, obecnie w grze jest ich trzy i jest to kolejno Inżynier, Protektor i Łowca. Wybór ten decyduje o dalszej rozgrywce bo jedna z klas będzie typowo ofensywna, a inna defensywa czy nawet będzie wspierać swoich kompanów w walce.

Miarą naszego postępu w grze jest poziom i im wyższy on jest tym więcej staje się dostępnych dla nas broni czy modeli statków. Obecnie udało mi się naliczyć do 300 różnego rodzaju przeciwników, których napotkamy wykonując tysiące misji i zadań, a na końcu czeka nas walka z władcami systemów, których już tak prosto nie uda nam się pokonać.