Warofdragons jest darmową grą MMORPG, gdzie fabułę osadzona w świecie fantasy o nazwie Feo, gdzie ku dominacji dążą dwie potężne rasy Magmarowie i Ludzie. Na samym początku będziemy musieli wybrać, po której ze stron się opowiemy.

Niesamowicie duża ilość zbroi, broni i innych przedmiotów pozwoli ci stworzyć bohatera na miarę twoich potrzeb. Dodatkowo znajdziemy tutaj przeróżne eliksiry, które wspomogą nas w epickich bitwach. Produkcja różni się od jej podobnych tym, że posiada unikalny system walki, całość jest pięknie animowana, co sprawia, że możemy sobie spokojnie podziwiać nasze poczynania podczas bitwy.


Opis gry Warofdragons

Ciekawe jest to, że po wybraniu danej odzieży czy tudzież broni zmienia się zupełnie wygląd naszej postaci, a co najważniejsze im lepsze rzeczy tym kolosalnie inny wynik podczas walki. System walki jest zarazem prosty jak i skomplikowany, jednak intuicyjny interfejs pozwoli ci przebrnąć przez jego tajniki. Spotkamy się tutaj z wieloma różnymi chwytami do wyboru, spacjalnymi ciosami i innych brawurowych czynach naszego bohatera.

Warofdragons oferuje nam różne typy walki, 1×1 czy też walka grupowa, która jest dość chaotyczna, gracze podzieleni zostają na dwie grupy i się zaczyna siekanka. Jednak jeśli tylko wyjdziemy z rodzinnego miasta możemy napotkać wrogą rasę i jeśli nie będziemy czujni to dostaniemy srogie cięgi. Walki PvP są praktycznie dozwolone we wszystkich lokacjach oprócz dużych miast.

Gra posiada ogromne ilości zadań, ci którzy lubią zagadki znajdą tutaj swoje powołanie. W dużych miastach znajdziemy wielu NPC, którzy zawsze coś będą od nas chcieli.Gry podobne