Warcery to darmowa, taktyczna gra przeglądarkowa. Gra skierowana jest dla graczy którzy nie mogą poświęcić wiele czasu na grę, a jednocześnie lubią rywalizować. Gracz wciela się w postać czaro-woja – maga który ma walczyć na arenie z innymi podobnymi sobie.

Gra jest w całości darmowa, nawet po wprowadzeniu premium nie pojawi się możliwość odpłatnego zdobycia przewagi w grze. Na grę wystarczy 10 minut dziennie.

Opis gry WarCery

Istotą gry są pojedynki rozgrywane każdego dnia o północy. Dla zapewnienia wyrównanej rywalizacji przeciwnicy są wybierani przez system według rankingu. Podczas pojedynku przeciwnicy zmagają na magiczne zaklęcia. Warcery oferuje unikalny system czarów. Każdy czar składa się z komponentów, które można dodawać do czaru aby stał się silniejszy, a jednocześnie trudniejszy do opanowania. Należy uważać, gdyż zbyt trudny czar może wybuchnąć w rękach!

W grze znajdziemy duże możliwości kształtowania naszej postaci. Rozwijać można 19 magicznych komponentów, wybrać jedną z 6 Dróg Magii, korzystać z tysięcy dostępnych przedmiotów w tym ponad 40 unikatów, zaklinać przedmioty czarami oraz wykonać ponad 40 różnych zadań. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy w grze, zawsze może znaleźć chętnego do jej udzielenia Mentora.

Gra jest stale rozwijana, a wszystkie nowe zmiany są konsultowane ze społecznością Warcery przed ich wprowadzeniem. Jeśli oczekujesz rywalizacji, bez konieczności spędzania całych dni przed komputerem, a jednocześnie nie przeszkadza Ci mało rozbudowana oprawa graficzna, Warcery czeka na Ciebie!